Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

10 nejstrašidelnějších hotelů světa

Milovníci záhad, nadpřirozena a tajemných energií si zde přijdou na své.
Vydáno: 28.04.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máte rádi duchařské příběhy a záhady? Pak pro vás máme 10 míst, kde se musíte rozhodně ubytovat. Jedná se o hotely, ve kterých se potulují přízraky, duchové a dějí se tam nevysvětlitelné věci.

Inspirace pro nesmrtelná díla

Seznámit se můžete například s hotelem v kanadských horách, kde se zjevuje záhadný bělovlasý muž, který v hotelu kdysi pracoval, ale je již několik desítek let po smrti. V našem výčtu najdete také Stanley hotel v Coloradu, který můžete znát ze slavného hororu Osvícení. Stephen King, podle jehož knižní předlohy film vznikl, zde pobýval a atmosféra a historie budovy jej přímo inspirovala k napsání jeho stěžejního díla.

Nezapomněli jsme ani na hotel Chelsea v New Yorku, který za své zlaté éry hostil ty největší hvězdy showbyznysu. Dodnes zde prý straší duch zpěváka známé punkové kapely Sex pistols Sida Viciouse. Ten měl v hotelu údajně zavraždit svou tehdejší přítelkyni. Navnadili jsme vás? Pokud ano, pojďte se bát spolu s námi!

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Nejlepší koupání. 10 nekonečných bazénů

Kate a William navštívili v Austrálii posvátnou horu Uluru, která leží ve středu kontinentu

Hotel pro prince Williama a Kate v Austrálii

Článek je zařazen v:
Reklama