Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jakou barvu má vaše povlečení? Tohle o vás a vašem milostném životě prozradí červené, bílé či třeba modré

Kdo kromě vás samotných zná dokonale vůni vaší kůže i vlasů? Přece vaše povlečení! Máte ho nejraději modré, růžové, případně čistě bílé? Nebo preferujete sytě žlutou nebo vášnivě červenou? Podívejte se, co na vás oblíbená barva povlečení dokáže prozradit. Platí to i na vás?
Vydáno: 13.02.2018
Jakou barvu má vaše povlečení?
Autor: istock.com Jakou barvu má vaše povlečení?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Červená

Jedná se o barvu ohně, žáru a vášně. Lidé mající červené povlečení jsou spontánní, plní nadšení a sebedůvěry. Chtějí žít naplno a užívat si pozemských slastí prostřednictvím všech pěti smyslů. Jsou to spíše realisté. Stojí nohama pevně na zemi a o životě si příliš nedělají iluze. Občas se v nich mele potřeba být sami s touhou po společnosti. Jejich negativní stránkou je sklon s ostatními manipulovat a snadno se rozčílit. Vztek ventilují agresivitou nebo divokým sexem. Ten je pro ně symbolem živočišnosti a smyslnosti.

Žlutá

Milovníci žlutého povlečení jsou velcí optimisté s obrovským množstvím energie. Mají rádi humor a libují si v tom, že mohou přinášet radost ostatním. Chtějí žít naplno a nebojí se bezmezně fantazírovat. Najdou uplatnění v kreativních oborech. Jsou poměrně tvrdohlaví a mají problém s uznáváním autorit. Další jejich slabinou je sklon k závislostem. Tou pro ně ovšem může být třeba i sport. Co se týče partnerství, dokážou být velmi ohleduplní, ale také přelétaví, protože mají strach ze závazků. Svou fantazii uplatňují i v sexuálním životě, který je velmi pestrý a hravý.

Žlutá je oprimistická. Foto: Žlutá je oprimistická. Foto: istock.com

Růžová

Je-li vaše nejoblíbenější povlečení v odstínech růžové, může to o vás vypovídat, že jste romantickou duší, nebo se tím vracíte nostalgicky do dětství, případně rádi provokujete. Snažíte se jednat na rovinu, ale občas kvůli vaší bezelstnosti a naivitě narazíte. Většinou vyžadujete více lásky, ochrany a pozornosti. Někdy můžete mít problém s narušeným vnímáním reality, případně i jejím odmítáním. Pokud jde o sex, může se stát, že partnera lákáte na něco, co mu pak nedokážete nebo nechcete poskytnout.

Modrá

Kdo preferuje modré povlečení, je nejspíše velmi citlivý a libuje si v pečování o druhé. Tito jedinci často sklouzávají k přecitlivělosti, která způsobí, že se nezřídkakdy rozpláčou. Jsou schopni odpouštět a vidět v lidech jejich kladné stránky. Mají hodně rozvinutou intuici a schopnost empatie. Proto se jim lidé rádi svěřují. Jejich slabinou je, že neumějí přijímat, ale jenom dávají. Více než na sexu jim záleží na lásce, intimitě, sbližování a důvěře. Jsou to romantické duše a sex na jednu noc je pro ně nepřípustný. Milování považují za způsob, jak se druhému odevzdat.

Modrá značí lásku a cit. Foto: Modrá značí lásku a cit. Foto: istock.com

Oranžová

Tato barva symbolizuje energii a adrenalin. Oranžové povlečení na vás prozradí, že milujete dobrodružství a máte schopnost odhadnout, co udělají ostatní. Nemáte strach riskovat svůj život, pokud je někdo v nebezpečí. Vaší slabou stránkou je skutečnost, že nedokážete příliš dávat najevo city a něhu. Vaše síla je v tělesné stránce, duchovno vám příliš neříká. Na ostatní působíte velmi uzavřeně, protože je i pro vás problém poznat, co vlastně chcete – tedy kromě adrenalinu. Sex považujete za zábavu a coby zdroj napětí a vzrušení.

Fialová

Fialová, konkrétně levandulový odstín, na vás může prozradit, že milujete Provence. Nicméně se taky jedná o barvu inspirace a vizionářství. Máte potřebu vykonat něco velkolepého, čím byste změnili svět. Jste přirozeně inteligentní a dokážete vidět až tzv. za roh, což může někoho děsit. Proto občas býváte nepochopeni a narážíte na lidskou omezenost. Vaším nedostatkem může být arogance, netrpělivost a přehnaná kritičnost. S partnerem máte potřebu navázat především duchovní pouto. Pokud vás ten druhý nebude dostatečně inspirovat, přestane vás zajímat. Sex je pro vás nadpozemským zážitkem, díky němuž prožíváte propojení s vesmírem.

Fialová je symbolem inspirace a vizionářství. Foto: Fialová je symbolem inspirace a vizionářství. Foto: istock.com

Zelená

Tento barevný odstín vyzařuje klid a pohodu, ale jací bývají lidé, kteří mají zelenou na povlečení? Velmi inteligentní, ambiciózní a soutěživí. Potřebují pořád vyhrávat a jsou nároční nejen na ostatní, ale především na sebe. Chtějí mít všechno pod kontrolou a smyslem jejich života je získat vše, co je v jejich silách. Pokud jde o výběr partnera, nemají to kvůli svým nadměrným požadavkům vůbec jednoduché. Sex je baví, nicméně potřebují z druhého cítit, že ho přitahují nejen svým tělem, ale také intelektem.

Bílá

Bílá je stará neotřelá klasika a symbol čistoty, naděje a nevinnosti. Lidé s povlečením v této barvě bývají konzervativní, nemají příliš rádi inovace a mají sklony k puritánství a perfekcionalismu. Občas jim chybí fantazie, schopnost uvolnit se a také smysl pro humor, protože jsou svázáni konvencemi a touhou po dokonalosti. Málokdy změní svůj názor. Jakmile se totiž pro něco rozhodnou, stojí si za tím. Stálí jsou i tehdy, když jde o partnerství. V sexu příliš neexperimentují a preferují milování za tmy.

Bílá symbolizuje čistotu a nevinnost. Foto: Bílá symbolizuje čistotu a nevinnost. Foto: istock.com

Šedá

Šedá je v posledních letech velmi módní. Jestliže ji máte na oblíbeném povlečení, vyjadřuje to vaši touhu po neutralitě, rozvážnosti, opatrnictví a taky nerozhodnost. Zároveň jste ochotni dělat kompromisy a vyhýbat se konfliktům. Na ostatní můžete působit, že nemáte žádný vlastní názor a vždycky jdete s davem. Vaším životním cílem je být se všemi za dobře. S partnerstvím nemáte poměrně žádné problémy, daří se vám udržet dlouholeté vztahy. Přestože můžete působit unylým dojmem, po sexuální stránce dokážete příjemně překvapit.

Černá

Povlečení v této barvě působí velmi tajemně. Komu se líbí, touží být výjimečným a nezávislým a má rád své soukromí. Tito lidé jsou cílevědomí a houževnatí. Někdy mají sklony k depresi a k unáhlenému jednání. Poměrně často vyhledávají samotu, ale současně mají tendenci být dramatičtí. Obliba černé barvy může signalizovat i labilitu. Pokud jde o partnerské vztahy, působí velmi zajímavě, ale nejsou to zrovna partneři do nepohody. Se sexem to je u nich jako na houpačce – jednou jsou to sexuální mašiny, jindy zase, když nemají zrovna chuť, si to s nimi moc neužijete.

Černá působí tajemně. Foto: Černá působí tajemně. Foto: istock.com

(šp)

Další články:

Brosková barva oživí váš domov!

Brosková vládne! 5 způsobů, jak nejmodernější barvu sezony propašovat domů

Jak v ložnici vykouzlit sexy atmosféru?

Nechcete v ložnici jen spát? Proměňte ji v sexy svatyni! 8 nápadů, jak ložnici dodat smyslnou atmosféru

Skvěle vypadá v kombinaci se šedou barvou.

Nevkusná růžová v interiéru? Zapomeňte na předsudky o holčičích barvách a zkuste to podle trendů

Článek je zařazen v:
Reklama