reklama

Znamení zvěrokruhu odhalí povahu vaší kočky. Býk miluje pohlazení, Lev je kočičí král

Lenka Valjentová
23. ledna 2021
Podobně jako kočky jednoho plemene, tak i kočky narozené ve stejném měsíčním znamení mívají většinou podobné povahové rysy a temperament. Klasický zvěrokruh platí na lidi a psy, ale také kočky. Uvažujete-li, že byste si pořídili kočičku, možná se vyplatí, když budete vědět, v jakém znamení zvěrokruhu se narodila a jaké jí hvězdy předurčily vlastnosti a taky co očekává od vás, abyste si sedli.
reklama

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Kočka narozená ve znamení Berana musí být ve všem první

Je to kočka živá, hravá a nabitá energií, sebevědomá a nezávislá osobnost, která se za všech okolností cítí být vůdcem a musí být ve všem a všude první. Miluje dobrodružství, často hraničící s nebezpečím a ohrožením života. S člověkem se „baví“, jen když ona chce a má náladu. Kočka-Beran potřebuje majitele tolerantního a chápavého, který nemá kočku jen na mazlení.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Kočka narozená ve znamení Býka miluje mazlení

Má nadevše ráda svůj klid a plnou misku dobrot, navíc je většinou pohodlná, až líná, a proto mívá dost často problémy s nadváhou. Je přátelská a vlídná, ale nesnáší jakékoli změny, pak je vzdorovitá nebo se urazí. Miluje mazlení a lidské doteky, v tom je nepřekonatelná. Kočka-Býk potřebuje majitele domácky založeného, pro kterého je stálá blízkost kočičího mazlíčka k nezaplacení.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Kočka narozená ve znamení Blíženců se ničeho nebojí

Bývá inteligentní, chytrá, zvídavá a nic jí neunikne. Hodí se do velké rodiny, kde to žije, a dobře se cítí ve společnosti psa či jiného domácího mazlíčka. Bývá akční a oplývá statečností a srdnatosti, nebojí se ani silnějších protivníků. Je nepřekonatelná v chytání myší, troufne si i na krtka. Kočka-Blíženec potřebuje majitele s domem a zahradou, který se rád zapojí do jejích her a akcí.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Kočka narozená ve znamení Raka potřebuje pocit bezpečí

Vyžaduje hodně pozornosti a lásky, potřebuje k životu pocit bezpečí a pohody. Touží po vaší pozornosti, ráda se mazlí a nejlepší pelíšek pro ni je vaše postel. S čistotou nemá problém. Je skromná a na stravu nenáročná, spokojí se stím, co má v misce. Kočka-Rak potřebuje majitele, který je velkým milovníkem zvířat a zajistí jí bezpečné zázemí ve svém náručí.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Kočka narozená ve znamení Lva je kočičí šlechtična

Bývá šarmantní a majestátní, často a ráda se předvádí. Je temperamentní, velmi společenská a potrpí si na vybrané lahůdky a luxusní hračky. Dělá jí dobře větší kočičí společnost. Je nebojácná o občas riskuje až příliš, což vyžaduje zvýšenou pozornost. Kočka-Lev potřebuje majitele, který nemá hluboko do kapsy, aby ji mohl rozmazlovat drahými pamlsky.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Kočka narozená ve znamení Panny nesnese kritiku

Bývá bystrá, inteligentní a chytrá. Potrpí si na čistotu, pořádek a pevný režim. Na jídlo nebývá nijak náročná. Je rozvážná, do ničeho se nehrne. Nesnese výtky a pokárání, na to je citlivá, pak trucuje a neváhá vystrčit drápky nejen na nábytek... Někdy bývá nedůvěřivá, ale když ji zahrnete laskavou péčí, odmění se oddaností. Kočka-Panna potřebuje majitele, který má lásky na rozdávání a ocení její nenáročnost, rozvážnost a inteligenci.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Kočka narozená ve znamení Vah je přítulná rošťačka

Má pozitivní přístup k životu, takže je pořád dobře naladěná a připravená k hrám. Bývá až příliš aktivní a vynalézavá, a to hlavně v kočičích rošťárnách, kde může jít i o život. Má ráda vybrané kočičí lahůdky, jen tak něco nesní. Je velmi přítulná a ráda se mazlí. Kočka-Váhy potřebuje majitele aktivního a laskavého, který dokáže ocenit její nezdolný optimismus a odpustit občasné zlobení.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Kočka narozená ve znamení Štíra má šestý smysl

Někdy působí chladně a rezervovaně, je hrdá a sebevědomá. Ke spokojeném životu potřebuje pevnou domácí základnu s pelíškem a plnou miskou, kam se bude ráda vracet ze svých výprav za dobrodružstvím. Nemá ráda změny a jen neochotně se dělí s jinými domácími mazlíčky. Mívá silně vyvinutý šestý smysl, když je vám zle, umí to vycítit a být vám oporou. Kočka-Štír potřebuje majitele, který umí ocenit její citlivost a dopřeje ji harmonický domov.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Kočka narozená ve znamení Střelce potřebuje společnost

Je veselá a přátelská, srší energií a vitalitou. Ráda se předvádí, je to velká kočičí herečka, ve společnosti jiných koček se cítí nejlíp. Bytostně touží po svobodě a volnosti, potřebuje rozlet, takže se ráda toulá a objevuje svět, ale stejně tak se ráda vrací domů k vám. Kočka-Střelec potřebuje majitele velice tolerantního, kterému nebudou vadit její nekonečné toulky a touha po nezávislosti.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Kočka narozená ve znamení Kozoroha je samotářka

Bývá zdrženlivá a nedůvěřivá. Většinou si vystačí sama, nevyhledává společnost. Nevyžaduje náročnou péči, je samostatná a čistotná. Nemá ráda ani sebemenší změny, potřebuje klidné zázemí, vlídné zacházení a vřelé pohlazení, za což se vám odmění přátelstvím a oddaností. Kočka-Kozoroh potřebuje majitele se srdcem na dlani, který nešetří projevy lásky.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Kočka narozená ve znamení Vodnáře miluje volnost

Bývá zábavná a přátelská, ale hlavně svobodomyslná a nezávislá, volnost a svoboda jsou pro ni nejdůležitější. Trápí se, když musí být zavřená vomezeném prostoru, ke štěstí potřebuje volný výběh na zahradu, kdykoliv po něm zatouží. Mívá spoustu zájmů a její zvědavost ji ponouká, aby pořád něco zkoumala a objevovala. Kočka-Vodnář potřebuje majitele se zahradou, kterému nevadí, že není středobodem jejího vesmíru.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Kočka narozená ve znamení Ryb je mazel

Je milá, hodná, mazlivá a věrná. Aby byla šťastná, potřebuje klid, pohodu, vlídnost, permanentní pozornost, časté mazlení a vyznávání lásky… Pokud jí tohle všechno neposkytnete v dostatečné míře, dá vám své citové strádání (opravdu může trpět neurózami) najevo nečistotností. Kočka-Ryba potřebuje majitele laskavého, který na ni bude mít pořád čas a zabezpečí jí klidný domov, kde se pohlazením nešetří.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama