Starý indiánský horoskop prozradí, jaké zvíře se vás skrývá i jak mít štěstí v lásce

Indiáni chovali velkou úctu a nesmírný obdiv ke zvířatům. Ve zvěrokruhu amerických indiánů nenajdete Vodnáře, Blížence ani Váhy, ale úplně jiná znamení inspirovaná přírodou. Třeba Sokola, Havrana, Lososa nebo Bobra. Zjistěte, jaké zvíře vládne vám a jak jste na tom podle indiánského horoskopu s láskou.

Indiáni chovali velkou úctu a nesmírný obdiv ke zvířatům. Základem jejich horoskopu jsou proto totemy v podobě dvanácti zvířat. Postavení v horoskopu přikládali mimořádnou důležitost, a dokonce mohlo o člověku rozhodnout, kde bude jeho místo v hierarchii kmene. Podle pradávné indiánské legendy se člověk rodí zároveň se zvířaty, a proto starý indiánský horoskop přisuzuje lidem dovednosti a povahu zvířat. Jak jste na tom pod indiánského horoskopu s láskou?

Sokol (21.3. – 19.4.) je sebevědomý, upřímný, nezávislý

Sokol je dravec, rychlý a silný lovec. Člověk narozený v tomto znamení bývá svobodomyslný a nezávislý, nerad se váže. Okolí přitahuje zdravým sebevědomím a elegancí. Touží po dobrodružství a vyhledává vzrušení, někdy si svou aktivitou může zadělat na dost velké problémy. Díky netrpělivosti někdy startuje víckrát, než uloví. To ho ale neodradí od dalších vzletů. Sokolí člověk je přímý, upřímný a nenávidí přetvářku.

S kým najde Sokol štěstí

Spojí-li Sokol svůj život s Bobrem, nebude se sním nikdy nudit, když s Medvědem, bude si žít jako v bavlnce a s Vlkem ho čeká jedno dobrodružství za druhým.

Na koho by si měl dát Sokol pozor

Jednoznačně na Husu. Vztah sní by ho mohl úplně zničit psychicky, tělesně i finančně.

PŘEČTĚTE SI: Koření podle horoskopu. Beranům chutná pepř, Lvům pomáhá vanilka, Ryby milují skořici

Bobr (20. 4 – 20.5.) je moudrý, cílevědomý, spolehlivý

Bobr miluje jistotu a bezpečí. Bývá to moudrý a rozvážný člověk, doslova mistr praktického života. Krok za krokem jde za svým cílem. Cílevědomost, šetrnost a trpělivá mravenčí práce se mu vždy nakonec vyplatí. Mívá strach z jakýchkoli změn, složitě a dlouho se rozhoduje. Umí rodinu finančně zajistit a je na něj spolehnutí, ale to mnohdy v lásce nestačí. Bobří člověk ctí rodinný krb a domov je mu nadevše.

S kým najde Bobr štěstí

Jestli kolem něj bude poletovat nějaký Havran, měl by ho pevně chytit a hned tak nepustit. Je to pro ně totiž hotový poklad. Vzájemný obdiv ho pojí s Medvědem.

Na koho by si měl dát Bobr pozor

Především na všechny Datly a Sovy. Lidé narození v těchto znameních by mu udělali ze života peklo.

Jelen (21.5. – 20.6.) je bystrý, obratný, svobodomyslný

Jelení člověk je skvělý pozorovatel, který umí nebezpečí a nepřítele vycítit na míle daleko a s předstihem pak dokáže obratně reagovat. Potřebuje velký prostor a svobodu, jinak je nešťastný. Stále něco zkoumá, nečinnost ho ubíjí. Jelen se loví těžko. Přímo nesnáší stereotyp a rutinu, a tak je složité udržet ho v trvalém partnerském svazku. Největší zbraní Jelena jsou inteligence a bystrost.

S kým najde Jelen štěstí

Rozhodně by si měl počíhat na Sokola, to je správný recept na rodinné štěstí Jelena.

Na koho by si měl dát Jelen pozor

Vyhýbat by se měl všem Bobrům, protože jejich vztah by se nesl ve znamení neustálých hádek, smutku a slz.

NENECHTE SI UJÍT: Jezte ovoce podle dne svého narození. Někomu pomohou jablka, někomu jahody

Datel (21.6. – 22.7.) je samotářský, citlivý, rodinný typ

Datel je silná osobnost! Bývá to samotář a tajnůstkář, ale to neznamená, že by se zcela stranil lidí, ba právě naopak. Nesmírně důležité jsou pro něho partnerské a rodinné vztahy. Dokáže se rozdat, jen aby bylo doma vše v pořádku a klapalo přesně tak, jak má. Dojde-li ke konfliktu, nese to těžce a snaží se to urovnat. Ovšem citlivost datlího člověka neznamená slabost!

S kým najde Datel štěstí

Vstoupí-li do manželského svazku s jiným Datlem, Vlkem nebo Husou, docela určitě se mu dobře povede.

Na koho by si měl dát Datel pozor

Velice rozporuplné partnerské spojení by mohlo vzniknout se Sokolem, takže od něj ruce pryč.

Losos (23.7. – 24.8.) je přitažlivý, milý, charismatický

Losos je král, elegantní a noblesní. Působí velmi přitažlivě, ve společnosti je vždy vítaný a oblíbený. Mívá extravagantní nápady i nekonvenční názory na život. Dává svému okolí vždy jasně na srozuměnou, kdo je tu pánem. Svého charisma umí náležitě využít. I když je Losos milý a dobrosrdečný, zvláště v partnerských záležitostech bývá někdy až extrémně vybíravý. Lososí člověk je rozený vůdce s pevnou vůlí.

S kým najde Losos štěstí

Jako optimální se jeví spojení s rozvážným Medvědem a citlivým Datlem.

Na koho by si měl dát Losos pozor

Jednoznačně na Vlka. Ten totiž jeho neustálé poučování nesnese a zaútočí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jezte a pěstujte zeleninu podle barev a znamení zvěrokruhu. Rajčata jsou ideální pro Býky, cukety pro Panny

Medvěd (25.8. – 26.9.) je rozvážný, spolehlivý, silný

Medvěd často působí až přehnaně rozvážně a leckoho může dráždit svou pomalostí a zdánlivou nerozhodností. Nikdy nejedná zbrkle a právě na medvědího člověka sedí přísloví dvakrát měř, jednou řež. Je na něho stoprocentní spolehnutí, nemluví jen tak do větru, co slíbí, to splní. Je silný a obratný, skvěle se orientuje. Nemá rád nečekaná překvapení, která s sebou občas život chtě nechtě přináší, a nevěří na náhody.

S kým najde Medvěd štěstí

Vzájemný obdiv ho pojí s Bobrem, a tak se oba mohou těšit na společný život plný lásky a úcty.

Na koho by si měl dát Medvěd pozor

Choulostivé může být partnerství se Sokolem, vzájemná rozdílnost v přístupu k životu se může proměnit v peklo na zemi.

Havran (27.9. – 28.10.) je společenský, umělecky založený

Havraní člověk se nejlépe cítí v houfu, proto miluje společnost a vyhledává místa, kde je hodně zábavy. Za všech okolností dbá na svůj zevnějšek, chce se líbit. Má estetické cítění, nezřídka patří mezi uznávané umělce. Spory raději urovnává, než vyvolává. S chutí nad vším dumá a hodnotí ze všech stran. Není lehké s Havranem žít, protože k sobě přitahuje hodně pozornosti a bývá rád v centru dění.

S kým najde Havran štěstí

Vášnivý a šťastný vztah se vším všudy ho čeká s Hadem a Vydrou.

Na koho by si měl dát Havran pozor

Napjatý vztah s Husou ho může přivést až na pokraj zhroucení. Ani Vlk není pro Havrana ten pravý!

Had (29.10. – 29.11.) je ambiciózní, přímý, úspěšný

Hadí člověk je velmi ambiciózní, a jestliže se pro něco rozhodne, jde přímo a cílevědomě za svým cílem. Je většinou v profesním životě velice úspěšný. Bývá moudrým a hloubavým pozorovatelem, protože je obdařen šestým smyslem. Je to výborný kamarád a kolega, ovšem velmi nebezpečný protivník. Pokud odhalí jakoukoli zradu, kousne – a může to hodně bolet! Had nikdy nezradí, nikdy nic neodpustí.

S kým najde Had štěstí

S Medvědem a Havranem. I když okolí bude nad jeho volbou nechápavě kroutit hlavou, nemělo by to Hada odradit a měl by do vztahu jít!

Na koho by si měl dát Had pozor

Ačkoli Hada sexuálně neskutečně přitahuje Losos, není to pro něho správný partner pro život.

ČTĚTE TAKY: Darujte květiny podle horoskopu: Berani milují tulipány, Blíženci růže, Střelci hyacinty

Sova (30.11. – 23.12.) je čestná, potřebuje volnost

Sova umí zaujmout na první pohled, je to totiž opravdu zajímavá osobnost. Občas se chová dost povýšenecky, protože si myslí, že jen ona dokonalá. Miluje dobrodružství. Potřebuje mít absolutní volnost, ale vždy a ráda se vrátí tam, kde se cítí dobře. Pokud by se jí někdo snažil svázat křídla, buď uletí, nebo se utrápí. Soví člověk je za všech okolností čestný a férový.

S kým najde Sova štěstí

Báječně jí bude s jinou Sovou! Život jako nikdy nekončící skvělá veselohra čeká Sovu sVydrou.

Na koho by si měla dát Sova pozor

Především na Datla – ten je pro ni synonymem průšvihů a zklamání.

Husa (24.12. – 19.1.) je pracovitá, nedůvěřivá, vytrvalá

Husa dokáže překvapit okolí ohromnou silou a odhodláním, se kterým přistupuje k životu. Je realistka, která ví, že v životě nedostane nic zadarmo a že je důležité být neustále ve střehu. Získat její důvěru, to je opravdu tvrdý oříšek. Navenek působí chladně a nepřístupně, své city jen tak nedá najevo. Je čestná, cílevědomá, pracovitá a vytrvalá.

S kým najde Husa štěstí

Jednoznačně s Medvědem, který ji bude celý život vášnivě milovat.

Na koho by si měla dát Husa pozor

Jedno velké nedorozumění by byl její vztah se Sokolem, skřípalo by to i s Lososem.

Vydra (20.1. – 18.2.) je inteligentní, vtipná, přátelská

Vydří člověk bývá díky přirozené inteligenci a velké fantazii několik kroků před ostatními. Působí pohotově, skoro všechno ho zajímá. To, co je pro jiného problém, chápe Vydra jako výzvu. Ke všemu přistupuje s vtipem, dokáže podržet své blízké i v těch nejhorších chvílích. Proto je oblíbená, mívá hodně přátel. Má neobyčejný smysl pro spravedlnost a ctí heslo, že s humorem jde hned všechno líp.

S kým najde Vydra štěstí

Přitahuje ji to k Bobrovi a s ním také Vydra prožije spokojené manželství.

Na koho by si měla dát Vydra pozor

Přestože s Lososem by si teoreticky mohli dobře rozumět, raději by se jeho dvoření měla vyhnout. Velké napětí může být mezi Vydrou a Hadem.

Vlk (19.2. – 20.3.) je vášnivý, důvěřivý, romantický

Vlčí lidé jsou vášniví, romantičtí, mají rádi tajemno a záhady, často si příliš idealizují partnera ilidi kolem sebe. Jsou dobromyslní, srdeční a důvěřiví. Nejednou se mohou stát terčem vypočítavých jedinců, kteří se je snaží využít. Je-li nejhůř, dokážou se ale vyburcovat k účinné obraně a nepřítele zahnat do kouta. Dají mu tak jasně na srozuměnou, že Vlk je šelma a vítězství mu není cizí.

S kým najde Vlk štěstí

Nejlépe se bude cítit se Sokolem, romanticky věčné milování přinese spojení sDatlem.

Na koho by si měl dát Vlk pozor

Vylámat zuby si může v partnerském svazku s Havranem.

Zdroje: zeny.iprima.czireceptar.cz, astrohoroskop.czzeny.cz


Přečtěte si také