Proměny a rekonstrukce

16. dubna 2018 08:00

Tereza Javorová

Ve starém bytě na rodinu padá úzkost. Sledujte závěrečnou proměnu Jak se staví sen!

Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte už dnes v pondělí 16. dubna ve 21.30 na Primě.

Rodinu Lenky postihlo duševní onemocnění plnou silou. Léčí se samotná paní Lenka, s psychickými problémy se léčil i její bývalý manžel a otec jejích dětí, silnými depresemi trpěla také dcera Nikola. Druhá dcera Adéla psychické problémy naštěstí nemá.

Nikola se léčila přímo na psychiatrii, docházela do terapeutické komunity a několikrát se pokusila o sebevraždu – nakonec ji našli mrtvou pod skalní vyhlídkou. Nejspíše spáchala sebevraždu, i když pro paní Lenku by bylo lehčí žít s tím, že to byla nehoda.

Vtéto těžké situaci se jim pokusí přinést světlo do života designéři pořadu Jak se staví sen. Budou se muset poprat se starým bytem, hodně zastaralým vytápěním a najít míru vinovativním designu a zanechání nějaké té vzpomínky.

Přinášíme vám malou ukázku, na co se v dnešní proměně můžete těšit:

Ukázka proměny. Foto: archiv Prima

Premiéru závěrečného dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte už dnes v pondělí16. dubna ve 21.30 na Primě.

A pokud vám budou fantastické proměny i dojemné příběhy chybět, připomeňte si to nejzajímavější. Reprízy vašeho oblíbeného pořadu Jak se staví sen uvidíte vždy vsobotu a vneděli, startujeme 11.30–12.00 na Prima LOVE.

Chcete se přihlásit do další série JSSS nebo víte o někom se zajímavým příběhem, kdo by si proměnu bydlení zasloužil? Neváhejte –www.iprima.cz/castingy-vyzvy.

(red)

Další proměny z Jak se staví sen:


Přečtěte si také