Dětský pokoj

19. listopadu 2018 16:49

maku-la@seznam.cz

Černá, šedá a bílá v dětském pokoji? Neutrální barvy jsou absolutním hitem

Vaše miminko nemusí ležet jen v růžovém, nebo naopak modrém pokojíčku. Zkuste se podívat na inspiraci vycházející z neutrálních barev, jako je černá, bílá a šedivá.

Na vymýšlení dětského pokojíčku a jeho postupnou realizaci se těší snad každá nastávající maminka. Vdnešní době si jen výjimečně nenecháváme prozradit pohlaví dítěte, a to především zpraktických důvodů. Nebudeme lhát, že i zvědavost vtom,zda nás bude doma o holčičku či chlapečka víc, hraje velkou roli. Rodiče pak lépe konkretizují své budoucí plány, pokud vědí, co za dáreček je čeká.

Holčička, nebo chlapeček

Pokud patříte do skupiny rodičů, kteří se chtějí nechat překvapit až do samotného porodu, musíte počítat stím, že dárky a výbavička od přátel a rodiny nebude stoprocentně vyladěna podle pohlaví dítěte. Je tedy dobré absolutně neřešit barvy nebo vybírat neutrální odstíny.

Existují i budoucí rodiče, kteří neradi škatulkují své ještě nenarozené potomky do růžových a modrých dupačkových gangů. Pro ně zkrátka neznamená, že holčička musí nosit jen růžové oblečení a hrát si spanenkami. Takoví lidé také ocení neutrálně laděný pokojíček pro budoucí ratolesti.

Rodin, které nechtějí vychovávat svou holčičku vpokojíčku připomínající cukrovou vatu a chlapečka ve studené modré, je mnoho.

Neutrální barvy pro miminko

Přemýšleli jste, jak by vypadal dětský pokoj spřítomností černé barvy? Máme pro vás jednoduchou odpověď. Perfektně!

Samozřejmě se to nesmí přehnat sžádnou barvou, ale pokud zvolíte doplňky v černé, uvidíte, jakým originálním způsobem pokoj ožije. Velmi dobře funguje stará dobrá kombinace bíločerné. Ktakovému pokoji stačí dodat pár zelených rostlin nebo žluté doplňky a originální dětský design je na světě.

Podívejte se do naší galerie, která vám ukáže, že černá, bílá a šedivá jsou dobrým nápadem.


Přečtěte si také