návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Černá, šedá a bílá v dětském pokoji? Neutrální barvy jsou absolutním hitem

Vydáno: 19.11.2018
Šedá pro miminko
Autor: profimedia.cz Šedá pro miminko
Vaše miminko nemusí ležet jen v růžovém, nebo naopak modrém pokojíčku. Zkuste se podívat na inspiraci vycházející z neutrálních barev, jako je černá, bílá a šedivá.

reklama

Na vymýšlení dětského pokojíčku a jeho postupnou realizaci se těší snad každá nastávající maminka. V dnešní době si jen výjimečně nenecháváme prozradit pohlaví dítěte, a to především z praktických důvodů. Nebudeme lhát, že i zvědavost v tom, zda nás bude doma o holčičku či chlapečka víc, hraje velkou roli. Rodiče pak lépe konkretizují své budoucí plány, pokud vědí, co za dáreček je čeká.

Jak zařídit dětský pokoj?

Jak zařídit pokojíček, aby bylo vaše dítě chytřejší než ostatní? Zkuste těchto 5 tipů

Jak vymalovat dětský pokoj?

Hra barev: Inspirujte se, jak vymalovat dětský pokoj

Holčička, nebo chlapeček

Pokud patříte do skupiny rodičů, kteří se chtějí nechat překvapit až do samotného porodu, musíte počítat s tím, že dárky a výbavička od přátel a rodiny nebude stoprocentně vyladěna podle pohlaví dítěte. Je tedy dobré absolutně neřešit barvy nebo vybírat neutrální odstíny.

Černobílý pokojíček vypadá božsky
Autor: Pinterest.com Černobílý pokojíček vypadá božsky

Existují i budoucí rodiče, kteří neradi škatulkují své ještě nenarozené potomky do růžových a modrých dupačkových gangů. Pro ně zkrátka neznamená, že holčička musí nosit jen růžové oblečení a hrát si s panenkami. Takoví lidé také ocení neutrálně laděný pokojíček pro budoucí ratolesti.

Rodin, které nechtějí vychovávat svou holčičku v pokojíčku připomínající cukrovou vatu a chlapečka ve studené modré, je mnoho.

Černá v dětském pokoji
Autor: profimedia.cz Černá v dětském pokoji

Neutrální barvy pro miminko

Přemýšleli jste, jak by vypadal dětský pokoj s přítomností černé barvy? Máme pro vás jednoduchou odpověď. Perfektně!

Samozřejmě se to nesmí přehnat s žádnou barvou, ale pokud zvolíte doplňky v černé, uvidíte, jakým originálním způsobem pokoj ožije. Velmi dobře funguje stará dobrá kombinace bíločerné. K takovému pokoji stačí dodat pár zelených rostlin nebo žluté doplňky a originální dětský design je na světě.

Podívejte se do naší galerie, která vám ukáže, že černá, bílá a šedivá jsou dobrým nápadem.

Vytvořte dokonalý dětský pokoj pro princezny.

Dětský pokoj pro princezny: 8 nádherných pokojíků, které dceři raději neukazujte

Jak na bezpečný dětský pokoj?

Bezpečný dětský pokojík: 12 nebezpečí, která reálně hrozí. Na co dát pozor?

reklama

Článek je zařazen v: dětský pokoj , děti , mimi , pokoj pro miminka , pokoj pro holku , pokoj pro kluka , pokoj , bydlení , inspirace , miminka

reklama

Přečtěte si také