Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Užijte si indiánské léto! Jak? Přec v indiánském hygge stylu!

Stromy se pomalu barví do červena a žluta, příroda odkvétá. Přesto se slunce nevzdává a hřeje. Prostě “indian summer” je tady a začíná vaše podzimní indiánské hygge. Jak si ho nejlépe užít?
Vydáno: 18.09.2018
Užijte si indiánské léto!
Autor: Pinterest.com Užijte si indiánské léto!

Není nad to dívat se do barev přírody a nechat se unášet melancholií podzimu. Nechte deprese za dveřmi, máme sedmero typů pro skvělé indiánské léto, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

1) Postavte stan

Nebo raději teepee! Prostě cokoli v indiánském stylu, co vám a dětem pomůže vychutnat si zahradu nebo terasu. Ať je co nejvíce přírodní a zábavný, zapomeňte na letní camping, tady jde o čistou romantiku!

Užijte si zbytek slunečních paprsků.
Autor: Pinterest.com Užijte si zbytek slunečních paprsků.

2) Zapalte ohně

Klidně i na terase, bez obav z vyhoření! Ohniště se prodávají neuvěřitelně krásná, variabilní a i na přenosném litinovém ohništi se dají i na balkoně opékat buřty a brambory. Navíc se s chladnými podzimními večery krásně zahřejete.

3) Grilujte

Kdo říká, že je grilovačka jen prázdninová záležitost? Pečené maso by si správní indiáni na podzim dopřáli dvojnásob! Když se kolem vás snáší barevné listí, sezvěte kamarády, rozehřejte rošt a na něj položte pořádný kus buvola!

Jak uspořádat eko piknik?

Zero waste piknik: Jak snížit množství odpadků po venkovní hostině?

Využijte městská griloviště

Užijte si přírodu a parádní grilovačku i ve městě! Víme, kde můžete bez obav grilovat

4) Ozdobte lucerny

S lucernami se dají na podzim dělat celkem dvě věci. Za prvé je zapálíte a po večerech svítíte, za druhé z nich uděláte neuvěřitelně efektní podzimní dekoraci! Vyndejte svíce, v tomto případě by nedělaly službu, a lucernu napěchujte dekorativními dýněmi a podzimními přírodninami. Krásně ozdobí balkon, terasu i zahradu.

Ozdobte si lucerničky netradičně.
Autor: Pinterest.com Ozdobte si lucerničky netradičně.

5) Vyrobte totem

Jistě, zní to složitě, ale zase tak moc složité to není. Nejde o dokonalost, jde o invenci a zábavu. Vyberte si měkké dřevo, třeba smrkové, které se vám bude dobře zpracovávat a pusťte se do díla. První předpoklad je odstranit kůru. Pokud se samotného vyřezávání přece jen bojíte, vezměte barvy a totem prostě jen pomalujte!

Vyrobte si krásný podzimní věnec.

DIY: Vyrobte si krásný podzimní věnec na dveře. Návod, jak na to

Které věci seženete ze dřeva?

6 věcí, které ze dřeva vypadají více trendy

6) Rozložte kůže

Tak jako jste si v parném létě hověli na plátěných polštářích a chladivých dekách, tak teď oceníte při venkovním sezení kožešinu. Nemusí být vůbec pravá, aby žádné zvířátko pro vaše hygge netrpělo. Dobře poslouží i koberec s huňatým dlouhým vlasem, na který se na zahradě krásně natáhnete.

7) Jděte na lov

Samozřejmě tím v našich podmínkách myslíme na houby nebo kaštany nebo můžete pouštět draka. Prostě vyrazte ven! Indiáni si přírodu a její krásy užívali a rozhodně neseděli ve vigvamu u televize!

Babí léto patří k nejkrásnějším období v roce.
Autor: Pinterest.com Babí léto patří k nejkrásnějším období v roce.

(KU)

Článek je zařazen v: babí léto , Hygge , pohoda , léto , dekorace , děti , teepee , podzim , balkón

reklama