Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Dům, kde spáchal sebevraždu Kurt Cobain, je na prodej. Kolik peněz si fanoušci musí připravit?

Domov slavného zpěváka a leadera skupiny Nirvana je na prodej. Místo je zajímavé hlavně tím, že zde Curt Cobain spáchal sebevraždu – konkrétněji ve skleníku, který je součástí domu. Zpěvák ho koupil 4 měsíce před svou smrtí pro sebe, manželku a dvouletou dceru. Heroinové šílenství si však vybralo svou daň. Dům může získat kdokoliv, kdo nemá problém zaplatit přes 17 milionů korun. Otázkou zůstává, zda by se v takovém domě žilo v klidu a pohodě všem, kteří o hrůzné minulosti tohoto místa vědí.
Vydáno: 26.11.2019,
Kurt Cobain
Autor: profimedia.cz Kurt Cobain

Je to skoro 26 let od sebevraždy jednoho z nejnadanějších a nejslavnějších rockových umělců devadesátých let Curta Cobaina. Prostřelil si hlavu brokovnicí poté, co si do těla poslal smrtelnou dávku heroinu. Zapsal se tak do klubu 27, jenž označuje slavné a výjimečné hvězdy, které zemřely nečekaně ve dvaceti sedmi letech. Cobainova sláva nepominula ani po jeho smrti. Je hudebním vzorem mnoha začínajících grunge a punk rockových kapel, kteří věří v podobnou slávu (bez trpkého konce).

Curt Cobain
Autor: profimedia.cz Curt Cobain

Dům, kde Curt spáchal sebevraždu

Nyní je na prodej dům, kde Curt tento čin vykonal. Rodinné zázemí zpěváka a jeho tehdejší manželky Courtney Love leží v Seattlu a je k mání každému, kdo je ochotný zaplatit 7,5 milionu dolarů (přes 17 milionů korun).

Výhled z domu.
Autor: profimedia.cz Výhled z domu.

Cobain dům koupil na začátku roku 1994 se svou manželkou. V té době měl již dvouletou dcerku Frances-Bean. Nového sídla si však užil pouze pár měsíců – zemřel v dubnu 1994. Jeho tělo bylo nalezeno v přilehlém skleníku domu spolu s dopisem na rozloučenou a brokovnicí.

O Kurtově sebevraždě koluje mnoho spekulací. Jedna z teorií je, že Curta zabila jeho manželka kvůli rozvodu, na který nechtěla přistoupit.

Dopis na rozloučenou.
Autor: profimedia.cz Dopis na rozloučenou.

Láska, dítě a heroin

Osud této rodinky nebyl od samého začátku zcela růžový. Curt byl několikrát hospitalizován v nemocnici kvůli těžké závislosti na heroinu a depresím stejně jako jeho manželka Courtney Love. Dcerka Frances-Bean tak dětství neměla moc pohodové.

Podívejte se do galerie na dům, ale i na fotky z místa činu.

Další články:

Nechybí ani bazén.

Howard z Teorie velkého třesku si pořídil tenhle dům. Bude bydlet v džungli uprostřed Los Angeles

Slavní přišli o své domovy

Domy hollywoodských hvězd lehly popelem. Toto jsou záběry, ze kterých vás bude mrazit

Článek je zařazen v: Curt Cobain , dům na prodej , sebevražda , drogy , celebrity , Showbusiness

reklama