reklama

10 van pro dva. Kterou si vyberete?

Volně stojící vana Aquasoul double značky Carlo Urbinati s masážní funkcí Foto: Volně stojící vana Aquasoul double značky Carlo Urbinati s masážní funkcíFoto: Carlo Urbinati

Když máte dostatečně velkou koupelnu, stojí za to zvážit, zda si nepořídit vanu pro dva.

Koupel coby jednu z mála příjemností všedního dne lze při dostatku místa povýšit na sdílený prožitek. Jeho dějištěm ovšem může být jen důmyslně pojatá vana pro dva. Následujících deset van se jejich výrobcům povedlo.

Vany pro dva mají mnoho podob, vedle oválných a rohových existují i zcela nezvykle tvarované kusy. Důležitější je jejich funkčnost. V lepší vaně se můžete pohodlně opřít, zatímco na vás působí proud vody z masážních trysek.

Při výběru vany je rozhodující prostor koupelny. Dobře si rozmyslete, nakolik je pravděpodobné, že si koupel ve dvou budete dopřávat pravidelně. Některé rozměrnější vany skýtají velkorysý prostor oběma zároveň. Jiné jsou pro dva poněkud užší, nicméně při sólo koupeli se v nich necítíte zbytečně osamělí.

Anketa

Líbila by se vám vana pro dva?

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Vana v podobě luxusní lodičky na vysokém podpatku se stane hvězdou vaší koupelny a možná i osobních výdajů. Její cena se pohybuje od 13 000 euro až přes 20 000 euro podle toho, zda detaily jsou ve zlatu či platině. Voda stéká z horního okraje jako vodopád Foto:

Vana dělá koupelnu. Podívejte se na ty nejluxusnější krásky

Člověk by denní špínu spláchnul i v dřevěném škopku. Proč si ale nedopřát relaxaci v horké vodě v luxusním provedení.

Článek

Ostré i ladně oblé křivky v jednom, zároveň ostrý kontrast bílé a červené. Že by ideální koupelna pro příznivce jistého fotbalového klubu? Ne, umyvadlo se jmenuje Abisko. Inspiraci našli designéři firmy Eumar ve švédském stejnojmeném národním parku Foto:

Přečíst si e-mail v umyvadle? Co dnes umí sanita

Vodovodní baterie ve tvaru iPhonu, umyvadlo, na kterém si můžete projít svůj diář. I takovou podobu má základní lidská potřeba umýt si ruce. Přinášíme přehled vychytaných...

Článek

Výrobci na největším veletrhu obkladů Cersaie letos nenechali návštěvníky na pochybách, že na obklad přenesou jakýkoli motiv Foto:

Aktuální trendy v obkladech pro podzim 2014: Dominují imitace

Prozkoumali jsme aktuální novinky na trhu s obklady.

reklama