reklama

Baby nábytek 3v1 aneb Chytrý nábytek pro miminka

Multifunkční komoda pro čerstvé rodiče a jejich potomka je navržena tak, aby byl přebalovací pult v přiměřené výšce pro dospělého rodiče Foto: Multifunkční komoda pro čerstvé rodiče a jejich potomka je navržena tak, aby byl přebalovací pult v přiměřené výšce pro dospělého rodičeFoto: Plezirmagazin.net

Maminky, něco pro vás a vaše miminka.

Srbský interiérový a nábytkový designer Nemanja Kiso představil svůj návrh multifunkčního nábytku pro čerstvé maminky a jejich malé ratolesti. Je skladný, estetický a praktický. Nechybí vám náhodou doma?

Nemanja vymyslel inovativní řešení pro malé prostory nebo prostě pro ty, kteří mají rádi pohodlí a chtějí mít všechny náležitosti pro péči o dítě na jednom místě. Snahou bylo vytvořit takový nábytek, aby měli rodiče pro své dítě všechno na dosah ruky. Barevné ladění si mohou zvolit podle svého uvážení.

Do zásuvek uschováte vše potřebné Foto: Do zásuvek uschováte vše potřebnéFoto: Plezirmagazin.net

Dětská komoda se skládá ze tří částí, které všechny lze nezávisle otáčet kolem ústředního sloupku. Ten je nejen hlavní oporou komody, ale nahoře má i menší úložný díl, který ze sloupku vyjede vzhůru.

Nejníže je umístěna nízká komoda se zásuvkami, v níž je možné uchovávat vše potřebné pro miminko, jako jsou pleny, jednotlivé kusy oblečení a obuv.

Vyklápěcí noha přebalovacího pultu se používá jen tehdy, když pod pultem nejsou další části komody Foto: Vyklápěcí noha přebalovacího pultu se používá jen tehdy, když pod pultem nejsou další části komodyFoto: Plezirmagazin.net

Prostřední díl je zamýšlen jako postýlka, jež vytváří dojem dřevěné kolébky. Třetí nepostradatelnou a nejvýše umístěnou součástí multifunkční komody je přebalovací pult, na nějž lze umístit vaničku.

Mladý srbský designér se pokusil vymyslet co nejpraktičtější nábytek pro rodiče malých dětí, který zatím na trhu není. A protože ví, že děti rostou jako z vody, jeho komodu lze používat až do třech let dítěte.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Dneska to máme jak v zahradě Foto:

Rostoucí dětské židle, stoly a nábytek. Podívejte se, co vše umí

Aby děti rády seděly u domácích úkolů, potřebují pořádný stůl a židli.

Článek

Pohled do nitra džungle Foto:

Designérka Zuzana proměnila dětský pokoj v džungli

Letní období, kdy jsou děti mimo domov na prázdninách, je ideální k úpravám jejich pokojíčků. Můžete totiž směle stěhovat, malovat a tvořit nový interiér, aniž byste...

Článek

Milionový vynález šetří námahu a čas Foto:

Milionový vynález do kuchyně šetří čas

Kuchař Johannes Schreiter zaskakuje o nedělích se svým bratrem Josefem, který je nyní průmyslovým designérem, v jedné restauraci ve Frankfurtu nad Mohanem. A vynalezli...

reklama