reklama

Dřevo v kombinaci s výraznými barvami vytváří jedinečný interiér

Každé stavení nabízí terasu s výhledem  Foto: Každé stavení nabízí terasu s výhledem Foto: archiv Ron Shenkin Studio

V čem bydlet na dovolené? Hotel je sice lepší než stan, ale nemůže se vyrovnat povedenému bungalovu. Odpočinek v něm je vydatnější, protože nabízí víc soukromí, terasu a vůbec jste v něm blíž přírodě.

Uvědomil si to i designér Ron Shenkin, když pro jeden projekt v Izraeli navrhoval tyto jedinečné bungalovy s dřevěnými stropy a podlahami. Jsou součástí atraktivního letoviska, jehož moderní ubytování ozvláštňují pěkné zahrádky s cestičkami, zeleninovými záhony, altánek i bazén. Příhodná je i poloha komplexu poblíž moře. K vodní hladině směřují terasy zastíněné rošty, které plní funkci pergol. Ze stran umístěná prkna zas chrání soukromí návštěvníků. Základem každého z dřevěných bungalovů je metr vysoká betonová deska.

Uvnitř zaujme kontrast bílé omítky s dřevěným stropem a podlahou. Jednotlivé bungalovy se pak liší už jen vnitřním uspořádáním. Zatímco jeden typ nabízí otevřený obývací prostor s ložnicí, koupelnou a kuchyní, další jsou více rozděleny a lépe odpovídají potřebám rodiny, kde děti spí na rozkládacím gauči a rodiče se těší oddělené ložnici.

Terasy jsou orientované k moři  Foto: Terasy jsou orientované k moři Foto: archiv Ron Shenkin Studio

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Čtyři spřátelené páry si postavily své letní bungalovy vedle sebe Foto:

Čtyři kamarádi, čtyři bungalovy na jednom pozemku

Veškeré prázdniny a dovolenou beztak trávily spolu, takže si čtyři spřátelené páry postavily své letní bungalovy vedle sebe. Pozemek pro své rustikální, moderně pojaté...

Článek

Zájemci o Remote House si budou moci stavbu uzpůsobit k obrazu svému Foto:

Postaveno za 45 dní! Praktický a pohodlný domek k nastěhování

Stačí si pořídit pozemek a do dvou měsíců můžete bydlet.


reklama