reklama

Dům pro upíra! Takhle si žije Robert Pattinson alias upír Edward Cullen z Twilight ságy se zpěvačkou FKA Twigs

Domek je postavený ve španělském stylu: terakota, dřevo a bílé stěny Foto: Domek je postavený ve španělském stylu: terakota, dřevo a bílé stěnyFoto: profimedia

Představitel upíra Edwarda Cullena z filmového cyklu Twilight sága se usadil v malém útulném domku s nádhernou zahradou.

Není to ovšem domek ledajaký, díky prestižní adrese v Hollywood Hills přišel herce Roberta Pattinsona na 2,2 millionu dolarů (44,5 milionů Kč). Do nízkého bungalowu by se s hercem měla nastěhovat i jeho přítelkyně, zpěvačka FKA Twigs.

Vedle honosných hollywoodských sídel působí skromě a civilně, ale to je právě na něm tak půvabné. Má jen dvě ložnice a rozlehlou obytnou část, kde nechybí hudební zákoutí. Dýchá z něj soukromí a nenápadná útulnost. Kromě povinného bazénu ukrytého před zvědavými zraky kolemjdoucích zde najdete i zeleninové záhony. 

 

Věčně zamračená Kristen Stewart a elegantní Robert Pattinson se do sebe zamilovali během natáčení Twilight ságy. Jenže Kristen Rob asi nestačil a tak si "odskočila" jinam. Robert ji vzal na chvilku zpět, ale pak to nějak vyšumělo. Foto:

Ačkoliv Robert Pattinson pochází z Londýna, jeho nový domov bude mít španělské rysy – terakotové obklady, dřevěné podlahy, skříně zabudované do stěn.

Robert Pattinson poprvé zazářil v roli mladého čaroděje Cedrika Diggoryho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Slávu mu ale přinesla až role upíra Edwarda Cullena z filmového cyklu Twilight sága. Jeho filmovou partnerkou byla o dva roky mladší herečka Kristen Stewartová. Filmový vztah se pokusili přenést i do skutečného života, ale v roce 2011 se jim rozpadl kvůli jejímu románku s Rupertem Sandersem.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Nová dominanta Manhattanu je vysoká 541 m Foto:

V New Yorku se otevřela nová budova Světového obchodního centra

První nájemci se stěhují do mrakodrapu 1WTC. Zda jde o nejvyšší mrakodrap západní polokoule, ale není jisté.

Článek

Bíle nabarvené dřevěné přepravky dají skvěle vyniknout svému obsahu. Jsou jen volně položené a vy si je můžete přeskládat podle momentální potřeby. Foto:

Vem bedničku, přepravku – máš nábytek za babku!

Materiál na nábytek je všude kolem nás. Lze využít i bedničky na ovoce nebo přepravky.

Článek

Výrobci na největším veletrhu obkladů Cersaie letos nenechali návštěvníky na pochybách, že na obklad přenesou jakýkoli motiv Foto:

Aktuální trendy v obkladech pro podzim 2014: Dominují imitace

Prozkoumali jsme aktuální novinky na trhu s obklady.

reklama