reklama

INSPIRACE: 30 kouzelných kuchyní

Kde se dobře vaří, tam se dobře daří. A dobře se vaří v kuchyni podle vašich představ. Inu, kuchyň je přece jenom srdce domova a to musí bít správně! Máme pro vás 30 zajímavých kuchyní, které vás mohou inspirovat ve stylech i v uspořádání jednotlivých zařízení a pracovních zón.

Nedělejte si hlavu z toho, že máte málo prostoru, nemáte kam umístit horní skříňky, obklady z dlaždiček vám přijdou zastaralé nebo potřebujete oddělit smysluplně a pěkně kuchyňský kout od obývacího prostoru. Vše lze vyřešit a ještě pěkně doladit. Zkrátka nic není problém, ani super moderní styl, ani retro kuchyň 30. let minulého století. Stačí se jen odvážit ke změně. Majitelé kuchyní na fotografiích to dokázali a rádi se s vámi o své nápady podělí.

Část 30 z 30
V jednoduchosti je síla. Jak ještě víc prodchnout prostor jednoduchými liniemi a otevřít vzhled kuchyně, než průhlednými skleněnými koulemi? Obohacují prostor o další materiál, ale zároveň svou velikostí ve dne nestíní Foto:
Zdroj: Laurey W. Glenn
Jako v myslivně

V úžasně prosvětleném prostoru zapomeneme na to, že je třeba šetřit podlahovým místem. Pokud však spojíte kuchyňský ostrůvek s jednoduchou lavicí stejnou barvou, můžete uspořit nejen místo, ale dáte vyniknout i rustikálnímu stylu stolu a židlí. Polička nad linkou výborně zastane odkládací prostor místo horních skříněk, které by jinak zabránily volnému výhledu ven. Lustr z paroží pak dokonale dotváří dojem myslivny.

reklama