reklama

Koupelny slavných aneb Jak se myje Madonna, Miley Cyrus a další sexy prdelky

Jak myjí svá těla Madonna, Katy Perry a Miley Cyrus Foto: Jak myjí svá těla Madonna, Katy Perry a Miley CyrusFoto: profimedia

Všichni jsme stejní.

Mramor, onyx, luxusní dlažba. Podívejte se, kde slavné osobnosti smývají špínu dekadentní společnosti. Tady svá tetování a další části těla myje Miley Cyrus nebo Jean-Claude van Damm.

Projděte si naši galerii a podívejte se, jak vypadá koupelna Madonny v jejím newyorském sídle na Upper West Side nebo ta u Jodie Foster. Když někdo vydělává miliony, musí je někde i utratit. Ale najdete zde i decentní vkusnou koupelnu herečky Lindsay Lohan v domě, kde si prožila své domácí vězení kvůli krádeži zlatého náhrdelníku. Bohužel u řady koupelen hollywoodských herců a dalších známých boháčů se přesvědčíte o tom, že luxus se s estetikou mnohdy míjí. Holt mít peníze nestačí, ještě to chce vkus a cit nebo designéra.

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Inspirace pro rodiče, jejichž chlapec zrovna prochází motoristickým obdobím. Všimněte si pohovky nebo skříňky á la tankovací stojan Foto:

Inspirace: 11 úžasných pokojů pro pány kluky

Uvažujete o tom, že svému synovi zařídíte jedinečný pokojík v pirátském nebo indiánském stylu? Nechte se inspirovat skvělými nápady a pusťte se do toho...

Článek


Článek

Kolik si jich k snídani dáte?  Foto:

Koberec jako volské oko. A další vtipné motivy

Budete si chtít sáhnout, abyste zjistili, co to vlastně je.

reklama