reklama

Parchanti! Vrazili Kennyho pod dveře

Kam s ním? Pod dveře Foto: Kam s ním? Pod dveřeFoto: Otherside.gr

Nechat dveře otevřené...

Potřebujete trochu vyvětrat? Chcete být více v kontaktu s lidmi v druhé místnosti? Důvodů, proč je někdy třeba nechat dveře otevřené, může být mnoho. Abychom toho docílili, je zbytečné vymýšlet složitá a krkolomná řešení. Zapomeňte na provázky a židli zaklíněnou mezi kliku a podlahu. Řešení je opravdu jednoduché a může být i elegantní a nápadité.

Naši předci si pomáhali jednoduchým kolíkem s hrubým opracováním. Proč ne? Někde u vrat do dvora či dveří do zázemí, kam nám nepřijde žádná návštěva, to může být nejsnazší východisko. Jinde je ale lépe se dopředu připravit a nachystat pro sebe a třeba i pro případnou návštěvu něco, čím můžeme vyjádřit svůj osobitý styl, přehled, vtip a třeba i důmysl.

Nemusíte hned sedat za rýsovací prkno. Využijte nápadů, které se již osvědčily, a vždy návštěvníky místnosti, do které jsou dveře otevřené, mile překvapily a někdy dokonce i zaskočily. Ostatně, právě taková zarážka dveří se může stát příjemným tématem pro rozvinutí neformální stránky rozhovoru. A i to může být jeden z důvodů, proč si malou užitečnou věcičku pořídit.

Mrkněte se na pár nápaditých zarážek pod dveře, kterými si lidé mohou zpestřit místnost. Která z nich se vám líbí nejvíc?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Podívejte, jak k sobě mohou na stěně ladit různé tvary a dekory starých zrcadel Foto: Houzz.com

Stará zrcadla v moderním interiéru

Nástěnná zrcadla dokážou skvělým způsobem zkrášlit interiér. O tom, že jejich výhodou je také prosvětlení místnosti, jsme již psali. Nyní se podívejme na to, jak dokáže ...

Článek

Odložte si, prosím Foto: Thinkstock

Odložte si. Nápadité kousky do vaší předsíně

Věšák se může stát králem předsíně.

 

reklama