reklama

Pojďte na návštěvu k Donaldu Trumpovi. Než se odstěhuje do Oválné pracovny

Mar-a-Lago, Palm Beach, Florida patří Donaldu Trumpovi již od roku 1985 Foto: Mar-a-Lago, Palm Beach, Florida patří Donaldu Trumpovi již od roku 1985Foto: profimedia

Donald Trump kromě svých hotelů vlastní nejednu nemovitost. Hlavní sídlo má v 66. patře svého mrakodrapu Trump Tower. 10 let však žil v tomto zámečku na Floridě, který nadále užívá jako, řekněme, takovou chatičku. Ženil se tu jeho syn Eric, jezdí sem za ním slavní hosté.

Mar-A-Lago na Floridě v Palm Beach je vskutku luxusní záležitost – 126 místností, pláž hned za plotem. Donald Trump si tento zámek se 126 místnostmi zakoupil v roce 1985, deset let v něm sám žil, než ho nechal předělat na luxusní soukromý klub. I tak ho nadále sám užívá, ženil se zde jeho syn Eric, Donald zde přijímá hosty, jako je Oprah Winfrey, Celine Dion, kdysi Michael Jackson. Dům, který zakoupil za 10 milionů dolarů, nákladně zrenovoval, nechal zde přistavět taneční sál. Stavba má i velkou historickou hodnotu, postavená byla v letech 1924–1927 jako zimní sídlo pro honoraci včetně prezidentů. Dnes je chráněnou Národní památkou.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

A takhle žila jeho bývalá žena Ivana:

Článek

V domě jsou nádherné dřevěné stropy a úžasné lustry Foto:

Ivana Trumpová prodává dům. Za 19 mil. dolarů je váš

Ivana Trumpová miluje velkolepost, proto svůj domov vybudovala jako impozantní palác. Podívejte se, jak to u ní vypadá.

reklama