reklama

Šedá není nudná! Podívejte se na ty nejkrásnější šedé pohovky, které vypadají naprosto luxusně

Šedá není nudná! Foto: Šedá není nudná!Foto: pinterest.com/itsforthehome

Šedou často v barevné škále opomíjíme, neboť se mylně domníváme, že to vlastně není žádná barva. Pravdou je opak! Podívejte se na ty nejkrásnější šedé pohovky, které jsou perlou interiéru.

Šedou barvu máme spojenou s nudou, depresivní náladou, špatným počasím nebo paneláky, které se stavěly v nechvalném období naší historie. Je načase ale šedé napravit reputaci. Tato barva je velmi elegantní, decentní a nevtíravá. Má nespornou výhodu v tom, že k ní sladíte jakoukoliv jinou barvu, která ve spojitosti s šedivou neskutečně vynikne a zazáří.

Šedá ale může působit i luxusně, pokud ji doslova ošperkujete stříbrnými doplňky a přidáte dobré světlo. Podívejte se na ty nejkrásnější interiéry, kterým dominuje šedá sedačka. Tak co, dáte této „myší“ barvě šanci?

U nás ji seženete napříkad tyto typy:

Carlos, Orfa, 12990 Kč. Foto: Carlos, Orfa, 12990 Kč., Foto: ORFAKivik, IKEA, 8990 Kč Foto: Kivik, IKEA, 8990 Kč, Foto: IKEAOslo, Designville, 76500 Kč Foto: Oslo, Designville, 76500 Kč, Foto: DesignVilleWintech Chesterfield, Bonami, 17799 Kč Foto: Wintech Chesterfield, Bonami, 17799 Kč, Foto: Bonami

Šedivá sedačka je ale hitem po celém světě. Inspirujte se v galerii.

(as)

Další články:

Článek

Vana v podobě luxusní lodičky na vysokém podpatku se stane hvězdou vaší koupelny a možná i osobních výdajů. Její cena se pohybuje od 13 000 euro až přes 20 000 euro podle toho, zda detaily jsou ve zlatu či platině. Voda stéká z horního okraje jako vodopád Foto:

Vana dělá koupelnu. Podívejte se na ty nejluxusnější krásky!

Člověk by denní špínu spláchnul i v dřevěném škopku. Proč si ale nedopřát relaxaci v horké vodě v luxusním provedení.

Článek

Článek

Kombinování dokonalosti s nedokonalostí je současným trendem moderního bydlení. Lesknoucí se sklo a pod ním místo nohou přírodní samorosty Foto:

7 zásad moderního stylu. Inspirujte se a zařiďte si domov v moderním duchu

Pro každého z nás se může pod pojmem moderní styl bydlení skrývat něco trochu jiného. Většinou však jaksi poznáme, že jsme se ocitli v nějakém „moderně“ zařízeném prostoru.

reklama