reklama

Takhle krásně se dá zařídit dům široký 2 metry

Napadlo by vás, že se do takového domu vejde plnohodnotné bydlení? Foto: Napadlo by vás, že se do takového domu vejde plnohodnotné bydlení?Foto: profimedia

Dvě terasy a tři ložnice, to vše v domě širokém jen 2 metry. Díky tomu, že se nachází v luxusní londýnské čtvrti Chelsea, chtějí za něj jeho majitelé 28 milionů korun.

Miniaturní domek v londýnské čtvrti Chelsea je na prodej za neuvěřitelných 900 000 liber, což je téměř 28 000 000 Kč. To vše především díky exkluzivní lokalitě. Nemovitost postavená v roce 1850 původně sloužila jako prádelna, nyní je z ní normální dům se třemi ložnicemi, dvěmi střešními terasami, kuchyní i pracovnou.

Podívejte se, jak krásně a vkusně si ho majitelé zařídili:

Vejde se sem plnohodnotná kuchyně Foto: Vejde se sem plnohodnotná kuchyněFoto: profimedia

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Chytře využitá „nudle“. Jen se otočíte a máte lednici po ruce, jen se otočíte a je tu sporák a pracovní plocha. Posezení je příjemně zakomponované k oknu Foto:

Inspirativní nápady na úzké kuchyně

Existují způsoby, jak těsné místo proměnit ve stylovou místnost, kde vás bude bavit vařit, a dokonce i sem tam v ní setrvat třeba nad kávou a zajímavou debatou.

Článek

Článek

Umyvadla mívají Japonci vybavená baterií se sprchovou hlavicí na vytahovací hadici. Tu lze strčit do držáku nad umyvadlem a strčit pod ní dítě nebo cokoli jiného špinavého Foto:

Japonské koupelny se velmi liší od západních. Přitom jsou mnohem praktičtější než ty naše

12 odlišností japonské koupelny – tak například koupelnu používají najednou i 3 lidé. Japonci také kvůli sprše do vany lézt nemusí – sprchují se i na stoličce vedle ní....

reklama