reklama

Vlna a jehlice zdobí byt nejvíce aneb 25 úžasných pletených polštářků

Pletené polštářky jsou prostě krásné Foto: Pletené polštářky jsou prostě krásnéFoto: Archzine.net

Pletené doplňky pro moderní domácnost.

Časy, kdy babičky pletly za dlouhých zimních večerů čepice a svetry, jsou sice v době konfekce trochu odsunuty do pozadí, ale to neznamená, že by vlna a jehlice měly okounět kdesi v koutě. Ba naopak! Podívejte se do naší galerie, jak vkusně a příjemně mohou pletené doplňky v bytě ozdobit i moderní domácnost.

Slova v úvodu článku jsou pochopitelně trochu nadnesená. Pletení v současnosti znovu ožívá jako skvělý, a dodejme, že i užitečný relax. Pletení dnes zažívá renesanci, lidé se setkávají v kavárnách, kde společně pletou, jehlic se chápu i muži. Svetr z filmů, kde si Bridget Jonesová píše deníček, možná už tolik netáhne, za to nevšední pletené šaty, barevné čepice a tašky a třeba i hloupůstky do bytu by se mohly brzy stát velkým hitem.

Pletené polštářky jsou prostě krásné Foto: Pletené polštářky jsou prostě krásnéFoto: Archzine.netPletené polštářky jsou prostě krásné Foto: Pletené polštářky jsou prostě krásnéFoto: Archzine.net

Jestli se vám nezdá, že by pletenina mohla v moderním bytě působit dostatečně živě, stačí otevřít naši galerii. Uvidíte, že pletené vlněné doplňky si s atmosférou v bytě dokážou příjemně pohrát. Tu zjemní ostré hrany a strohé vybavení místnosti, jinde zas rozveselí prostor a vdechnou mu živost a atraktivní vzezření.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku Foto:

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Jsou to drobnůsky - hodiny ze starých gramodesek, vonné svíčky, pestrobarevné zápichy do květináčů a přesto dokáží změnit atmosféru vašeho domova.

Článek

Článek

Nemusíte přitom být vyučeným truhlářem či kovářem, abyste si mohli vyrobit zahradní nábytek, za který se nebudete stydět Foto:

Venkovní posezení? 15+1 tip na originální nábytek, který zvládnete vyrobit sami

Zahradní nábytek, to už dávno nejsou jen nepříliš stabilní plastové židle a stůl. V dnešní době už na zahradě, terase či balkonu můžete mít luxusní kousky, které se...

reklama