reklama

GALERIE: Mladí lidé propadli novému trendu v bydlení. Stále více jich žije ve svém autě

Líbí se vám takové bydlení? Foto: Líbí se vám takové bydlení?Foto: profimedia.cz

Život na čtyřech kolech upřednostňují spíše mladí lidé, kteří touží cestovat. Už dávno tak neplatí, že v autě žijí jen chudáci, kteří si nemohou dovolit vlastní bydlení. Podívejte se, jak život v autě vypadá!

Je až překvapivé, jak roste počet lidí, kteří utíkají před uspěchanou civilizací a luxusem. Jediné, co jim stačí k životu, je větší dodávka, kterou si sami nebo spolu se svým partnerem přestavějí na útulné hnízdečko.

Jako střecha nad hlavou je to naprosto dostačující, navíc to má obrovské kouzlo. Ptáte se jaké? Nevšednost. Každý den se totiž můžete probudit na úplně jiném místě, což vám život v domě nikdy neumožní. Samozřejmě to není pro každého a přináší to s sebou i určitá „negativa“. Chce to totiž notnou dávku odvahy a taky musíte být tak trochu zálesák. S každodenní sprchou se můžete rozloučit, ale na druhou stranu – co vás obohatí víc, než cestování?

Článek

Ještě je využijete Foto:

15 skvělých způsobů, jak doma využít tvárnice. Co třeba na noční stolek?

Přebytečné tvárnice nemusí putovat do sběrného dvora, stačí pár kousků a můžete si doma vytvořit originální, designový kus nábytku.

Tento trend zaregistrovaly také automobilky a spousta z nich dělá z dodávek obytné vozy. Jedinou nevýhodou je, že jejich ceny bývají velmi vysoké. V následující galerii si můžete prohlédnout vlastnoručně předělaná auta, ale také luxusnější kousky.  

Článek

Naschvály spolubydlících. Foto:

GALERIE: 18 fotek krutých naschválů od spolubydlících, které nechcete zažít

Kanadské žertíky zpravidla milujeme, pokud je někdo nepřichystá pro nás. Tito lidé měli přesně takovou smůlu, že se nechali nachytat od svých škodolibých spolubydlících....

Článek

Nádhera. Přitom je to vcelku jednoduché Foto:

Návod: Jak si postavit dům z pytlů s hlínou. Stačí 9000 Kč

Kouzlo „pytlodomu“ spočívá v jednoduchosti, poetickém vzhledu a v neposlední řadě nízkých pořizovacích nákladech. Postavit si ho můžete už za necelých 9 tisíc korun a...

Článek

V přírodě si skvěle odpočinete. Stačí se posadit ven a jen se dívat a poslouchat šumění listí, nebo šplouchání nedalekého jezera Foto:

Malá chatka na klíč ukrývá byt o rozloze 3+kk

Pohodlí uvnitř a příroda na dosah.

reklama