reklama

15 skvělých způsobů, jak doma využít tvárnice. Co třeba na noční stolek?

Ještě je využijete Foto: Ještě je využijeteFoto: All

Přebytečné tvárnice nemusí putovat do sběrného dvora, stačí pár kousků a můžete si doma vytvořit originální, designový kus nábytku.

Potřebujete oživit interiér bytu či domu a nemáte zrovna peněz nazbyt? Zkuste použít betonové tvárnice či škvárobetonové bloky. Jsou to velké pravoúhlé cihly, které se běžně používají na stavbách. Ale je to také levný a spolehlivý materiál, ze kterého lze vyrobit mnoho projektů doma i v zahradě. S trochou kreativity a času můžete tvárnice využívat opakovaně a sestavit z nich praktický interiérový či venkovní nábytek, na zahradě udělat dekorace nebo vytvořit systém pro lepší pěstování rostlin.

Inspirujte se v naší fotogalerii:

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Jíte rádi venku? Pak zvažte sezení s dostatkem prostoru pro velký jídelní stůl. Vhodné místo je poblíž domu a ve stínu stromu Foto:

Galerie nádherných teras. Inspirujte se

Lze je obtočit kolem stromu i celého domu, mohou mít více úrovní či se proplétat mezi záhony. Inspirujte se následujícími příklady 15 rozličných teras.

Článek

Vystavět pergolu je snadné. Budete potřebovat: 6 ks frézované kulatiny 10–12,5 cm široké, z toho: 2 ks dlouhé 2,8 m, 2 ks dlouhé 4,6 m, 2 ks dlouhé 2,5 m, 7 ks  frézované kulatiny 7,5–10 cm široké a 3 m dlouhé a spojovací materiál Foto:

Návod: Jak si sestrojit zahradní pergolu

Pergola pěkně po domácku krok za krokem.

reklama