Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak se staví sen: Největší proměna v historii pořadu. Designéři postavili celý dům za dva týdny

Důchodkyně Vlaďka obývá polorozpadlou chatu v trampské osadě u Berounky. Žije zde sama se psem a ven téměř nevychází. Vlastní dcera ji připravila o dům, ale na svůj život si Vlaďka nestěžuje. Co ji však velmi trápí a co sama nezvládne, je žalostný stav jejího bydlení. Závěrečnou premiéru nové série Jak se staví sen – extra uvidíte v pondělí 29. dubna ve 21.30 na Primě.
Vydáno: 25.04.2019
Vladimíra s týmem Jak se staví sen
Autor: archiv Prima Vladimíra s týmem Jak se staví sen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poslední závěrečná proměna bude opravdový oříšek. Týmu Jak se staví sen napsala 70letá důchodkyně Vladimíra, která žije v nevyhovující trampské chatce, kde nemá ani sociální zařízení.

Jak se staví sen 2019 (11) - upoutávka
Jak se staví sen 2019 (11) - upoutávka

Jak se na proměnu dívají designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný?

Co na to designéři? Začnou pěkně od podlahy, vlastně od půdy – zbourají a postaví nový domek. Poprvé za osmnáct sérií pořadu promění úplně všechno!

Andrea Hylmarová 1

Ing. Andrea Hylmarová

Ing. Marek Povolný vystudoval ČVUT

Ing. Marek Povolný

Byla to proměna všech proměn. Je to zatím nejrozsáhlejší, největší, nejtěžší a nejbláznivější akce v pořadu Jak se staví sen, v mnoha ohledech pro nás nová a přelomová. Nápad vypořádat se s domkem takto radikálně, tzn. zbourat a postavit nový, se nerodil okamžitě.

Největší proměna v historii pořadu

V chatovém domku je jí zima a dírou ve střeše dovnitř zatéká. S nízkým důchodem a bez naší pomoci by jí stavení zřejmě brzy spadlo na hlavu. Zvládnou designéři největší proměnu v historii pořadu a dokážou postavit celý domek od základů za 14 dní? Nenechejte si ujít finální proměnu premiérové série Jak se staví sen – extra.

V chatě byla zima a netekla voda.
Autor: archiv Prima V chatě byla zima a netekla voda.

Vlaďka žila s maminkou v malé obci nedaleko Slaného. Tatínek od nich odešel, ještě když byla malá. Ani její manželství nedopadlo dobře. S manželem byla jen do dvou let dcery. Pak mu přišla na nevěru a rozešli se. Dcera zůstala s ní. Její maminka však přepsala dům na vnučku a ta potom svoji vlastní matku vystrnadila z domu tím, že jí různě znepříjemňovala bydlení. S dcerou se neviděla již 15 let.

Paní Vlaďce se radikálně změní život.
Autor: archiv Prima Paní Vlaďce se radikálně změní život.

Největším snem paní Vlaďky je zateplení objektu a aby do něj nezatékalo. Také si přeje obyčejnou koupelnu. Na umývání používá dešťovou vodu. Přála by si pěknou poličku na vyšívání a na bavlnky.

Chcete si také splnit sen o lepším bydlení? Nebo víte o někom se zajímavým příběhem, kdo by si proměnu bydlení skutečně zasloužil? Přihlaste se ZDE! Třeba se v další sérii usměje štěstí právě na vás.

Před a Po 8. díl

PŘED a PO: Proměna s Jak se staví sen pro malou statečnou tanečnici, která si přála vlastní pokoj

Jak se staví sen, 9.díl

PŘED a PO: Takhle dopadla proměna z Jak se staví sen pro babičku s vnoučaty

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen , JSSS , sen , proměna , designéři , Jan Bek , architekti , Ing. František Kobližka , Designéři Jak se staví sen , Ing. arch. Kamila Douděrová , upoutávka , pořad , kteří spolu tvoří tým prvním rokem. Do pořadu přinášejí novou energii , Andrea Hylmarová , Marek Povolný
Reklama