Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Jak se staví sen: Největší proměna v historii pořadu. Designéři postavili celý dům za dva týdny

Důchodkyně Vlaďka obývá polorozpadlou chatu v trampské osadě u Berounky. Žije zde sama se psem a ven téměř nevychází. Vlastní dcera ji připravila o dům, ale na svůj život si Vlaďka nestěžuje. Co ji však velmi trápí a co sama nezvládne, je žalostný stav jejího bydlení. Závěrečnou premiéru nové série Jak se staví sen – extra uvidíte v pondělí 29. dubna ve 21.30 na Primě.
Vydáno: 25.04.2019
Vladimíra s týmem Jak se staví sen
Vladimíra s týmem Jak se staví sen Autor: archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poslední závěrečná proměna bude opravdový oříšek. Týmu Jak se staví sen napsala 70letá důchodkyně Vladimíra, která žije v nevyhovující trampské chatce, kde nemá ani sociální zařízení.

Jak se staví sen 2019 (11) - upoutávka
Jak se staví sen 2019 (11) - upoutávka

Jak se na proměnu dívají designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný?

Co na to designéři? Začnou pěkně od podlahy, vlastně od půdy – zbourají a postaví nový domek. Poprvé za osmnáct sérií pořadu promění úplně všechno!

Andrea Hylmarová 1

Ing. Andrea Hylmarová

Ing. Marek Povolný vystudoval ČVUT

Ing. Marek Povolný

Byla to proměna všech proměn. Je to zatím nejrozsáhlejší, největší, nejtěžší a nejbláznivější akce v pořadu Jak se staví sen, v mnoha ohledech pro nás nová a přelomová. Nápad vypořádat se s domkem takto radikálně, tzn. zbourat a postavit nový, se nerodil okamžitě.

Největší proměna v historii pořadu

V chatovém domku je jí zima a dírou ve střeše dovnitř zatéká. S nízkým důchodem a bez naší pomoci by jí stavení zřejmě brzy spadlo na hlavu. Zvládnou designéři největší proměnu v historii pořadu a dokážou postavit celý domek od základů za 14 dní? Nenechejte si ujít finální proměnu premiérové série Jak se staví sen – extra.

V chatě byla zima a netekla voda.
V chatě byla zima a netekla voda.
archiv Prima

Vlaďka žila s maminkou v malé obci nedaleko Slaného. Tatínek od nich odešel, ještě když byla malá. Ani její manželství nedopadlo dobře. S manželem byla jen do dvou let dcery. Pak mu přišla na nevěru a rozešli se. Dcera zůstala s ní. Její maminka však přepsala dům na vnučku a ta potom svoji vlastní matku vystrnadila z domu tím, že jí různě znepříjemňovala bydlení. S dcerou se neviděla již 15 let.

Paní Vlaďce se radikálně změní život.
Paní Vlaďce se radikálně změní život.
archiv Prima

Největším snem paní Vlaďky je zateplení objektu a aby do něj nezatékalo. Také si přeje obyčejnou koupelnu. Na umývání používá dešťovou vodu. Přála by si pěknou poličku na vyšívání a na bavlnky.

Chcete si také splnit sen o lepším bydlení? Nebo víte o někom se zajímavým příběhem, kdo by si proměnu bydlení skutečně zasloužil? Přihlaste se ZDE! Třeba se v další sérii usměje štěstí právě na vás.

Před a Po 8. díl

PŘED a PO: Proměna s Jak se staví sen pro malou statečnou tanečnici, která si přála vlastní pokoj

Jak se staví sen, 9.díl

PŘED a PO: Takhle dopadla proměna z Jak se staví sen pro babičku s vnoučaty

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen , JSSS , sen , proměna , designéři , Jan Bek , architekti , Ing. František Kobližka , Designéři Jak se staví sen , Ing. arch. Kamila Douděrová , upoutávka , pořad , kteří spolu tvoří tým prvním rokem. Do pořadu přinášejí novou energii , Andrea Hylmarová , Marek Povolný
Reklama