Proměny a rekonstrukce

8. dubna 2018 06:00

Tereza Javorová

Nová kuchyně je snem vážně nemocné paní Barbory. Podaří se jej splnit našim designérům?

V životě jsou období, kdy se všechno daří, a potom ta, kdy jedna starost střídá druhou. Paní Barbora z Krupky teď zažívá nelehké období, ale věří, že všechno zvládne, a zase se bude blýskat na lepší časy. Přeje si to nejen ona, ale i celá její rodina, která ji do pořadu Jak se staví sen přihlásila.

Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte v pondělí 9. dubna ve 21.30 na Primě.

Paní Barbora je duší a srdcem rodiny. Vždycky nějak dokázala všechny nesnáze zažehnat a překonat. Pracovala jako RTG laborantka v nemocnici. Zhruba před dvěma lety jí lékaři objevili rakovinu. Po nálezu následovala operace, pak chemoterapie, pak nový, další nález, ještě větší. Následovala další operace a další chemoterapie. Ta skončila loni před Vánoci. Teď má ložisko v játrech a čeká ji další operace.

Neztrácet naději

Tato statečná žena se však odmítá vzdát. Je skvělou kuchařkou a celá rodina zbožňuje její jídla. Ona sama už léta sní o nové kuchyni. Život zasvětila rodině a práci v nemocnici, ale poslední rok ale bojuje s vážnou nemocí, kvůli které musela podstoupit několik operací a komplikovanou léčbu. Její rodina pevně věří, že se uzdraví a i sama paní Barbora je optimistka. Už se těší, až se po rekonvalescenci celá rodina sejde a ona něco dobrého uvaří. Netuší, že si pro ni manžel a děti přichystali překvapení a domluvili pro ni s našimi designéry splnění jejího letitého snu – nové kuchyně.

Jak proměna dopadne?Premiéru tohoto dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte v pondělí9. dubna ve 21.30 na Primě.

upoutávka

Chcete se přihlásit do další série JSSS nebo víte o někom se zajímavým příběhem, kdo by si proměnu bydlení zasloužil? Neváhejte –www.iprima.cz/castingy-vyzvy.

(red)

Další proměny z Jak se staví sen:


Přečtěte si také