Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tenhle dům postavíte za 8 hodin: Skládá se jako nábytek a uvnitř se dá i grilovat

Na Amazonu se nyní objevil minidům, který si majitelé mohou postavit za 8 hodin, kdekoliv budou chtít. Na internetovém obchodě tedy neseženete jen nové boty nebo elektro vybavení pro váš počítač, ale není problém si objednat právě i dům. Jak vypadá a dá se v něm v klidu žít?
Vydáno: 29.06.2019,
Minidomek při výstavbě
Autor: profimedia.com Minidomek při výstavbě

Montované minidomy se dnes těší čím dál tím větší oblibě a lidé si je pořizují napříč generacemi. Při dnešních cenách za městské byty se není čemu divit. Lidem nevadí bydlet v minidomcích mimo centrum za třetinové měsíční výdaje, a navíc mají jako bonus kus vlastní zahrady, ze které se v létě stává plnohodnotný prostor pro život.

Může sloužit i jako party domek.
Autor: Amazon.com Může sloužit i jako party domek.

DIY pro zručné

Objekt má celkem 52,43 m2 a je uváděn jako skvělý projekt pro všechny fanoušky DIY. Pokud vás už tedy nebaví barvení prázdných skleněných lahví nebo pletení nejrůznějších přehozů, můžete svou zručnost posunout na jiný level. Bezesporu do tohoto minidomku pak budete moc umístit všechny doposud vyrobené DIY výtvory. Amazon ho nabízí za 7 250 dolarů (v přepočtu za 164 tisíc korun).

Nahlédněte do galerie, jak celý projekt vypadá.

Minidomek jako Airbnb

Na internetu se minulý týden spustila lavina zájemců, kteří si toužili postavit svůj malý dům na zahradě. Lidé minidomky často využívají jako alternativu k Airbnb nebo penzionům. Hosté uvnitř najdou stejné základní vybavení, jako nabízí například klasická garsonka. 

Objekt si zájemci mohou přizpůsobit vlastním potřebám. V interiéru lze zařídit pracovnu nebo například klubovnu pro děti.

Na terase se dá grilovat.
Autor: Amazon.com Na terase se dá grilovat.

Dospělý ho složí za 8 hodin

Malý prostor je dostatečně kompaktní a má dostatek místa na chvilkové bydlení. V popisku se píše, že dva dospělí dokážou konstrukci plnohodnotně sestavit a připravit za 8 hodin.

Pokud však do domu chcete přidat topení nebo klimatizaci, je to jen na vás, protože tyto věci samotný projekt nezahrnuje.

Podívejte se na inspiraci těch nejkrásnějších minidomků.

Další články:

Jen jídelna se dovnitř nevešla

České bydlení na kolech: Podívejte se do minidomu o ploše 4,5 m2, který vytvořili Češi

Kieran už bydlí

Teenager se nastěhoval do stylového kontejneru. Podívejte se dovnitř

Strávili byste tady víkend?

Tyto tajemné minidomky jsou skryté v lesích. Ani ti, kdo v nich bydlí, nevědí, kde jsou…

Inspiraci minidomy využijete i u sebe doma

Inspirujte se minidomy: Těchto 10 nápadů se hodí i pro váš malý byt

Článek je zařazen v: minidům , alternativní bydlení , rodina , nízkoenergetický dům , ekologické bydlení , miniaturní dům , dům za osm hodin , postaven hned , dům , dům postavený hned , mini dřevostavba , amazon , House cabin kid , autobusy , dřevostavby , minidomky
Speciály: Život v miniaturních domech

reklama