reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Magie svíček: Jak lásku přivolat a chránit

Magie svíček: Jak na rituály milostné přitažlivosti a ochrany lásky
Autor: istock.com Magie svíček: Jak na rituály milostné přitažlivosti a ochrany lásky
Svátek zamilovaných je jako dělaný na staré magické rituály a kouzla, která mají velkou lásku přivolat nebo ji chránit, aby byla věčná. Každý přece po lásce touží, ne? Aby se vám přání splnilo, můžete si zkusit pomoci malým kouzlem. Jedním z nejznámějších, nejčastějších a nejjednodušších je magie se svíčkami. Prozradíme vám krok za krokem, jak se dělají rituály přivolání a ochrany lásky.

reklama

Většina si prožila svůj první svíčkový rituál v dětství, když sfoukávala svíčky na narozeninovém dortu a přitom v duchu vyslovila své přání a doufala, že se splní. To je i základ magie svíček.

Sfoukávání svíček na narozeninovém dortu a přitom v duchu vyslovit přání a doufat, že se splní - to je i základ magie svíček
Autor: istock.com Sfoukávání svíček na narozeninovém dortu a přitom v duchu vyslovit přání a doufat, že se splní - to je i základ magie svíček

3 základní pravidla magie svíček

 1. Na rituál se svíčkami si vyberte klidné a tiché místo, kde se budete moci plně a nerušeně soustředit. Nejlepší je místnost, kam nedoléhají zvuky ulice, kde vás nebude rušit telefon, tablet, notebook, není slyšet rádio nebo televize. Zajistěte, aby vás nerozptylovali ostatní členové domácnosti včetně domácích mazlíčků.
 2. Svíčky na rituál musí být panenské, tedy nové, nepoužité. Rozhodně nepoužívejte ani svíčky, které zdobily jídelní stůl nebo sloužily jako dekorace, i když ještě nebyly zapálené.
 3. Zásadně platí, že už jednou použitou svíčku nesmíte použít znovu na nové přání. Při kouzlení nemusí svíčka úplně dohořet, i když je lepší nechat ji dohořet. Je-li svíčka hodně velká, několik hodin hořící, můžete ji zhasnout – rozhodně ne sfouknutím, ale típnutím mezi prsty nebo rychlým přiklopením.
Magie svíček: rituál milostné přitažlivosti aneb aby se do vás zamiloval
Autor: istock.com Magie svíček: rituál milostné přitažlivosti aneb aby se do vás zamiloval

Rituál milostné přitažlivosti aneb Aby se do vás zamiloval

Zamilovala jste se do báječného muže a on zatím nejeví ten správný zájem? Zkuste rituál milostné přitažlivosti, který by vám měl pomoci, aby se zamiloval právě do vás. Správný čas na kouzlo přivolání lásky je jen jednou za měsíc v pátek podvečer, když ještě není úplně tma, ale už není světlo.

Ingredience

 1. 2 červené svíčky
 2. tužka nebo fixa
 3. růžový olej
 4. 2 svícny

Postup krok za krokem

 1. Na jednu červenou svíčku napište fixou nebo vyryjte tužkou svoje jméno, na druhou pak jméno muže, kterého chcete okouzlit, aby se do vás bezhlavě zamiloval.
 2. Vyrytá jména potřete růžovým olejem.
 3. Svíčky dejte do svícnů, postavte je co nejblíž jmény k sobě a obě svíce zapalte.
 4. Během hoření, které musí trvat minimálně 30 minut, se soustřeďte a intenzivně myslete na svého vysněného, sněte o všem krásném, co byste s ním chtěla prožít, představujte si místa a situace, ve kterých byste s ním ráda byla. Ale pozor, nikdy nemyslete na to, že vám ho někdo závidí, nebo že byste mohla svou láskou někomu jinému způsobit bolest – potom by se vše obrátilo proti vám.
 5. Když rituál milostné přitažlivosti dokončíte, hoďte zbytky svíčky do tekoucí vody, tedy do potoka či řeky. Nebo je zakopejte na místě, kam chodí málo lidí, aby vaše rodící se láska nebyla nikým a ničím rušena.
Magie svíček: rituál ochrany lásky aneb aby byla vaše láska věčná
Autor: istock.com Magie svíček: rituál ochrany lásky aneb aby byla vaše láska věčná

Rituál ochrany lásky aneb Aby byla vaše láska věčná

Vyskytlo se ve vašem vztahu nedorozumění? Někdo se snaží vaši lásku zničit? Bojíte se o svůj vztah? Neváhejte a co nejdříve vykonejte rituál ochrany lásky. Vyhraďte si a něj čas těsně před půlnocí za čtvrtka na pátek.

Ingredience

 1. zelený talířek
 2. menší zelená svíčka
 3. tužka
 4. třezalkový olej
 5. 1 lžíce květů třezalky tečkované nebo směsi svatojánských bylin

Postup kork za krokem

 1. Na porcelánový talířek postavte zelenou svíčku.
 2. Do svíčky vyryjte tužkou svoje jméno a jméno milovaného. Svíčku pak potřete třezalkovým olejem od středu svíčky směrem k oběma jejím koncům.
 3. Zapalte svíčku, dívejte se do plamenů a pomalu sypejte na talířek kolem hořící svíce třezalku.
 4. Plně se soustřeďte na svého milého a tiše a monotónně odříkávejte zaklínadlo, dokud svíčka nedohoří: Šeptám do ticha kouzelná slova, stín co naši lásku dusí, ať se ihned schová. Ať zmizí v tomto čase a naší lásce ať se daří zase!
 5. Po rituálu seberte veškeré zbytky z talířku a zakopejte je pod vysoký strom.

Lenka Odstrčilová

O svíčkách by vás mohlo zajímat:

Jak na výrobu svíčky?

Přehledný návod: Jak si doma snadno vyrobit svíčku

Velikonoční svíčky ve tvaru vajíček i ve skořápce

Vyrobte si velikonoční svíčky s pomocí skořápek. Zvládnete to i s dětmi

Svíčky podle horoskopu

Svíčky podle horoskopu: Býci chtějí rudý vosk, Blíženci několik knotů a Raci květiny

Jaká rizika způsobují svíčky?

Zapalování svíček doma může ohrozit zdraví. Který vosk je škodlivý?

reklama

Článek je zařazen v: Valentýn , svátek zamilovaných , láska , magie svíček , rituál přivolání lásky , rituál ochrany lásky , svíčky kouzla

reklama

Přečtěte si také