Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

10 skvělých pokojů pro princezny i rebelky

Prožíváte se svojí malou dcerkou růžové období? Tak si ho užívejte, nebude to trvat dlouho a její princeznovský pokoj se začne proměňovat v útočiště věčně protestující drsňačky.
Vydáno: 27.06.2014
Tady bydlí dvě mladé surfařky. Jejich pokoj vypadá jako na chata pláži. Jen vzít prkno a hurá do vln
Autor: Cdn.home-designing.com Tady bydlí dvě mladé surfařky. Jejich pokoj vypadá jako na chata pláži. Jen vzít prkno a hurá do vln
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Proměna, kterou projdou během několika krátkých let některé holčičí pokojíčky, je přímo neuvěřitelná. Zatímco klukům k jejich autům a mašinkám přibude v jejich královstvích skejťácké prkno nebo fotbalový míč a sbírka dresů jejich sportovních idolů, holky se pomalu zbavují růžových polštářků a přehozů a mnohdy proměňují svůj pokojík k nepoznání.

Většina dospívajících dívek už se prostě v nadýchané růžové přestává cítit dobře a rozhodne se svůj pokoj proměnit v místo, které více koresponduje s jejich momentálním světonázorem a zájmy. Obrázky zvířátek na stěnách uvolňují místo pro plakáty hereckých hvězd a hudebních idolů, domeček pro panenky se stěhuje do sklepa, aby se vešla kytara nebo regál na lodičky.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Kromě bezpečnostních opatření musíte spoléhat i na zdravý selský rozum

Základní pravidla bezpečného domova pro děti

Vyřádí se všichni

Na co nesmíte zapomenout v pokoji předškoláka a malého školáka

Pokoj budoucího milovníka safari

Dětské pokojíčky: Zařizujeme království pro nejmenší


Článek je zařazen v:
Speciály: Děti v bytě
Reklama