Jak se staví sen

13. února 2023 10:30

redakce Prima Living

Ing. Andrea Hylmarová

Ing. Andrea Hylmarová je známá už z pořadu Jak se staví sen, kde spolupracuje s Markem Povolným. Společně proměňovali domy i v pořadu Postav si sen.

Andrea Hylmarová vystudovala mezinárodní obchod na VŠE. Do světa designu vstoupila z prostředí velkých korporací, kde se věnovala projektovému, procesnímu a quality managementu. Zařizování vlastního bydlení ji přivedlo k intenzivnímu zájmu a následnému studiu designu interiérů, absolvovala diplomové studium na pražské DesignŠkole. Interiérovému designu se naplno věnuje od roku 2011.

Při navrhování je pro ni středobodem klient a jeho důkladné poznání. Při navrhování je pro ni velmi důležité poznání klienta jako člověka. Jeho emoce, osobnost a příběh jsou pro ni tím nejdůležitějším zdrojem inspirace. Baví ji posouvání vlastních hranic a proces neustálého učení. Má ráda stylově čisté, lehce noblesní a maximálně funkční interiéry. Andrea v roli designéra chce být spíše průvodcem než rádcem a její ambicí je pomoci lidem nalézt svůj vlastní interiérový styl. Andrea Hylmarová pracuje v týmu s Markem Povolným.

Její motto zní: „Inspirovat lidi okolo sebe, aby se nebáli plnit si svoje sny.“

Pusťte si rozhovor s Andreou Hylmarovou:

Projekty Andrey Hylmarové ze sezóny 2020:

Projekty Andrey Hylmarové ze sezony 2019:


Přečtěte si také