návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak bydlí Lucie Bílá? Ukázala perfektní dům se zahradou a plánuje i vejminek

hm , Vydáno: 18.08.2021
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je to už několikátý domov slavné české zpěvačky. Tenhle si postavila Lucie Bílá sama a rovnou ve svých rodných Otvovicích. Stavbu obklopuje zeleň a hlavně tu nejsou žádné mrtvé body, jak slavice sama říká.

reklama

Podařilo se jí vytvořit různá zákoutí na zahradě tak, aby se prostředí neustále měnilo. „Tohle je sezení, kde se dá grilovat a kde je takový krásný koutek, ale když jdeš do atria, tak tam máš jacuzi a další sezení,“ vyjmenovává v reportáži Lucie Bílá, jak rozdělila zahradu do zón. „Pořád se dají měnit místa, relaxovat a mít pocit, že jsi vždycky někde jinde,“ dodává zpěvačka.

Lucie Bílá své bydlení ještě rozšířila a pořídila si i malý dům nad svým pozemkem. „Říkám mu vejminek,“ směje se zpěvačka a říká, že se tam možná jednou přestěhuje a přenechá velký dům svému synovi. Podívejte se ve videu, jak česká slavice bydlí a jak příjemná je její zahrada! Ve videu prozrazuje více o muzikálu Láska je láska i svých vztazích.

Další články o bydlení slavných:

Tereza kerndlová

Tereza Kerndlová ukázala vilu ve Španělsku s bazénem i venkovní kuchyní

Jak bydlí Eva Burešová?

Jak bydlí Eva Burešová? Hvězda Slunečné si zařídila krásný byt plný květin

reklama

Článek je zařazen v: Lucie Bílá

reklama

Přečtěte si také