návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

12 otravných věcí, které dělá 99 % mužů v domácnosti. Holky, znáte alespoň polovinu?

, Vydáno: 16.07.2019
Otravné věci, které dělají muži v domácnosti.
Autor: pinterest.com/reddit.com Otravné věci, které dělají muži v domácnosti.
Muži jsou z Marsu, holky zase z Venuše a společný život může být někdy pěkný oříšek. Každý chlap zaručeně dělá doma něco, co jeho ženu přivádí k šílenství. Některé si raději domácnost obstarávají samy, aby nemusely uklízet a řešit různé katastrofy napáchané opačným pohlavím. Přinášíme vám 12 věcí, které muži dělají a jsou snad úplně ty nejhorší.

reklama

Když se žena spolu s mužem nastěhuje do jedné domácnosti, na začátku je všechno nádherné a bez jediného problému. Později muž pochopí, že věci, které se vždy nacházely v bodě A, jsou nyní v bodě B a časem se dokonce mohou přemístit do bodu C. Pokud tedy hledá například čisté utěrky, které vždycky bývaly v šuplíku vedle myčky, žena je mohla přemístit do skříně k ručníkům a ložnímu prádlu. Logiku to má, to nám věřte. Ženský vliv je zkrátka silný v každé domácnosti.

Někdy jsou názory na úklid mezi muži a ženami rozdílné.
Autor: istock.com Někdy jsou názory na úklid mezi muži a ženami rozdílné.

Ženy dbají na řád v domácnosti

Markantní rozdíl mezi muži a ženami také spočívá v tom, že žena miluje řád a čistotu za každých okolností. Ano, mnoho mužů si také potrpí na upraveneném a uklizeném domově, jen zkrátka nevidí všechny detaily jako žena. Je to celkem pochopitelné. Pokud žena uklízí 2 hodiny společné hnízdečko lásky, chce, aby alespoň dva dny byla čistota vidět a cítit.

Pro ženu v danou chvíli není nic horšího, než když muž přijde večer domu, svlékne si propocené tričko a místo toho, aby ho vložil do koše na špinavé prádlo, položí ho navrch na víko nebo na pračku. Žena tedy musí jít a špinavé tričko dát tam, kam patří. Pak ho samozřejmě se zbytkem prádla vypere, pověsí, vyžehlí a složí.

Myslet na ostatní je základ.
Autor: imgur.com Myslet na ostatní je základ.

Radši si všechno udělají samy, je to jistější

Někteří muži jsou však empatičtí, ženě chtějí pomoci a dokonce i rádi. Děkujeme! Ale..

I věšení prádla a vysávání má svá pravidla. Pokud perete oblečení, opravdu ho musíte roztřídit na černé, bíle a dokonce dát prát zvlášť i červené. Když chcete věšet prádlo, je dobré ho pověsit tak, aby na něm po usušení nevznikaly různé ohyby a muchlanice.

Vysávání zase vyžaduje nadzvednutí židlí a různých věcí, pod kterými se prach také dostane. Je tedy zbytečné vysávat jen tam, kam mužské oko dohlédne.

Do koše je cesta dlouhá.
Autor: Reddit.com/Randy_B_23 Do koše je cesta dlouhá.

Podívejte se do naší galerie na nejlepší momenty pomocníků. Zkrátka, někdy to nejde podle představ. Každopádně vám, muži, stejně děkujeme, že jste.

Další články:

Nepořádek a jeho význam

NEPOŘÁDEK: Co o vás dokáže prozradit? Může být příčinou únavy, ale také klíčem k úspěchu

Co způsobuje stres?

7 věcí, které způsobují stres. Máme je doma všichni

reklama

Článek je zařazen v: muži v domácnosti , Co rozčiluje každou ženu , otravné chlapské věci , čím muži štvou ženy? , muž , muži , Žeňa , Ženy , domácnost , úklid , prádlo , kuchyň , trendy

reklama

Přečtěte si také