Trendy

16. července 2019 15:00

Markéta Kašková

12 otravných věcí, které dělá 99 % mužů v domácnosti. Holky, znáte alespoň polovinu?

Muži jsou z Marsu, holky zase z Venuše a společný život může být někdy pěkný oříšek. Každý chlap zaručeně dělá doma něco, co jeho ženu přivádí k šílenství. Některé si raději domácnost obstarávají samy, aby nemusely uklízet a řešit různé katastrofy napáchané opačným pohlavím. Přinášíme vám 12 věcí, které muži dělají a jsou snad úplně ty nejhorší.

Když se žena spolu s mužem nastěhujedo jedné domácnosti, na začátku je všechno nádherné a bez jediného problému. Později muž pochopí, že věci, které se vždy nacházely vbodě A, jsou nyní vbodě B a časem se dokonce mohou přemístit do bodu C. Pokud tedy hledá například čisté utěrky, které vždycky bývaly všuplíku vedle myčky, žena je mohla přemístit do skříně kručníkům a ložnímu prádlu. Logiku to má, to nám věřte. Ženský vliv je zkrátka silný vkaždé domácnosti.

Ženy dbají na řád vdomácnosti

Markantní rozdíl mezi muži a ženami také spočívá vtom, že žena miluje řád a čistotu za každých okolností. Ano, mnoho mužů sitaké potrpí naupraveneném a uklizenémdomově, jen zkrátka nevidí všechnydetaily jako žena. Je to celkem pochopitelné. Pokud žena uklízí 2 hodiny společné hnízdečko lásky, chce, aby alespoň dva dny byla čistota vidět a cítit.

Pro ženu vdanou chvíli není nic horšího, než když muž přijde večer domu, svlékne si propocené tričko a místo toho, aby ho vložil do koše na špinavé prádlo, položí ho navrch na víko nebo na pračku. Žena tedy musí jít a špinavé tričko dáttam, kam patří. Pak ho samozřejmě se zbytkem prádla vypere, pověsí, vyžehlí a složí.

Radši si všechno udělají samy, je to jistější

Někteří muži jsou však empatičtí, ženě chtějí pomocia dokonce i rádi. Děkujeme! Ale..

I věšení prádla a vysávání má svá pravidla. Pokud perete oblečení, opravdu ho musíte roztřídit na černé, bíle a dokonce dát prát zvlášť i červené. Když chcete věšet prádlo, je dobré ho pověsit tak, aby na něm po usušení nevznikaly různé ohyby a muchlanice.

Vysávání zase vyžaduje nadzvednutí židlí a různých věcí, pod kterými se prach také dostane. Je tedy zbytečné vysávat jen tam, kam mužské oko dohlédne.

Podívejte se do naší galerie na nejlepší momenty pomocníků. Zkrátka, někdy to nejde podle představ. Každopádně vám,muži,stejně děkujeme, že jste.

Další články:


Přečtěte si také