reklama

10 šílených tipů pro pejskaře: Boudy pro náročné

Tento dům je určen pro větší plemena a je propracován do všech detailů. Všimněte si například vikýře, který chrání vchod před deštěm. Za 2799 eur může mít takové bydlení i váš psí přítel Foto: Tento dům je určen pro větší plemena a je propracován do všech detailů. Všimněte si například vikýře, který chrání vchod před deštěm. Za 2799 eur může mít takové bydlení i váš psí přítelFoto: Bestfriendsworld.de

Všimli jste si, že psí bouda na vaší zahradě pomalu dosluhuje a vy máte pocit, že tentokrát by si váš věrný druh zasloužil něco opravdu výjimečného? V tom případě jste tady správně.

Jaké parametry by měla mít správná psí bouda? Většina z nás asi tuší – měla by být dostatečně festovní, ani malá, ani příliš velká, měla by chránit před deštěm, horkem a mrazem. Ideální je varianta s odnímatelnou střechou, která umožní snadné a pravidelné čištění. Jenomže láska některých páníčků je bezbřehá, pro ně a jejich miláčky jsou čtyři stěny se stříškou až příliš fádní. Což takhle postavit na zahradě něco výjimečného, něco, čím trumfneme sousedy a omráčíme kolemjdoucí? Věžičky, okénka, balkónek, vodní příkop, nebo dokonce stylový karavan, to by mohlo být ono. A co na to naši psí přátelé? To se nám zjistit nepodařilo, ale určitě jsou rádi, že mají své soukromí a místo, kde si mohou v klidu zdřímnout.

Podívejte se, jak bydlí horních psích deset tisíc:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Průzor do vnějšího světa užije hlavně zvídavý pes Foto:

Osm věcí na zahradě, kterými uděláte psovi radost

Následující úpravy a doplňky usnadní vašemu psovi život na zahradě a ještě jej ochrání před zbytečným nebezpečím.

Článek

V této pohovce má pejsek vše po ruce Foto:

Vymazlené pelíšky pro pejsky. Který si vyberete?

Pokud vám leží na srdci pohodlí vašeho čtyřnohého miláčka a zároveň vám pelechy, které jsou u nás běžně k dispozici, připadají příliš fádní, nahlédněte a nechte se inspirovat.

Článek

Stačil by kus masa jen tak, ale takto je to stylovější Foto:

Nepodceňujte výběr psí misky. Nechcete přece, aby kvůli ní váš pes zemřel

Psí miska je nedílnou součástí bytu. Jak ji vybrat, aby bylá krásná, ale i vhodná pro vašeho miláčka?

reklama