reklama

GALERIE: 15 instalatérů, kteří skvěle odvedli svoji práci. Tohle by nezvládl každý!

Tady instalatéři odvedli skvělou práci! Foto: Tady instalatéři odvedli skvělou práci!Foto: Reddit

Manuální zručnost a inteligence jsou dvě odlišné věci a ne každému se do vínku bohužel dostaly obě. Důkazem jsou tyto "skvěle" odvedené práce instalatérů, kteří u nich hlavu rozhodně nepoužili. Podívejte se!

Pokud vám praskne trubka v koupelně či potřebujete rychle opravit toaletu, většinou jste rádi, když nějaký instalatér má čas a okamžitě přijede. Bohužel někdy to může být šlápnutí z bláta do louže a pracovník mnohdy napáchá více škody než užitku. A nakonec jej stejně musíte ještě zaplatit. 

Následující případy jsou ale přece jen extrémní. Podívejte se na patnáct situací, nad kterými zůstává rozum stát. Nebo si dokážete představit, že byste instalatérovi zaplatili za to, že vám přidělá pouze polovinu toalety, ucpe prasknou trubku zátkou od vína (které dost možná před pracovním výkonem vypil) nebo pod protékající pisoár dal jednoduše jen igelitový pytel?

(red)

Další články:

Článek

Nejhorší designové faily. Foto:

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Tito designéři měli jen jediný úkol. A naprosto v něm selhali. Podívejte se na jejich výtvory, které se jim brutálně nepovedly!

Článek

Tohle se vážně nepovedlo... Foto:

GALERIE: 13 vtipných designových failů, které jste ještě nikdy neviděli. Tohle se vážně nepovedlo...

Lidská kreativita nás nepřestane fascinovat. A stejně tak i hloupost. Podívejte se na vtipné designové faily, které dokazují, že přemýšlení některé lidi musí neskutečně bolet.

Článek

Takhle vypadá kapslový hotel Foto:

GALERIE: Z prvního kapslového hotelu v Británii je senzace. Japonský „komfort“ láká návštěvníky

Kapslové hotely si postupně získávají pozornost i v Evropě. Asijský fenomén, který šetří místo a nabízí úsporné bydlení, se v očích Evropanů stává spíše atrakcí, než...

reklama