reklama

Lady Gaga si koupila dům za 23 mil. dolarů. Je v něm i netopýří jeskyně

Hvězdy jsou přelétavé, ale tohle místo je kouzelné Foto: Hvězdy jsou přelétavé, ale tohle místo je kouzelnéFoto: profimedia.com

Nomen omen: Anglicky gaga znamená bláznivý a Lady Gaga prostě dělá bláznivé věci.

Nový dům popové zpěvačky Lagy Gaga se nachází v Malibu, městečku pohodlně uvelebeném podél půvabné písečné pláže na pobřeží Tichého oceánu. Je to kouzelné místo, její nový dům je hned u moře, navíc obklopen pozemkem o rozloze šest akrů, který zaručuje dokonalé soukromí a umožňuje vlastnit stáj, jízdárnu i pastviny pro koně.

Jak už u takových domů bývá, nezbytností je vlastní tělocvična, bazén se slanou vodou, vinný sklípek na 800 lahví vína, domácí kino, obrovský trezor a již zmíněná kuriozita – tzv. netopýří jeskyně. Název naznačuje zálibu pro absurditu, ve skutečnosti je to ale „hrací" zóna domu s bowlingovou dráhou a hracími automaty. Přístupná je z obývacího pokoje. Vybudoval ji původní majitel domu Dan Romanelli, jeden ze šéfů filmové produkční společnosti Warner Bros, který dům zrekonstruoval, přestavěl a nyní prodal Lady Gaga. Vrtá vám hlavou, proč by tato prostora měla nést název Batcave (Netopýří jeskyně)? Dost pravděpodobně to souvisí s pracovními úspěchy Dana Romanelliho, který listu The Wall Street Journal řekl, že "(film) Batman mu pomohl vybudovat jeho divizi produktů pro zákazníky".

 

 

Kontroverzní zpěvačka Lady Gaga si vyzpívala 190 milionů korun. Foto:

Jinak má dům osmadvacetileté mladé ženy pět ložnic a dvanáct koupelen, stál 23 milionů dolarů (483 milionů korun).

Kontroverzní zpěvačka proslulá extravagantními kostýmy se tentokrát docela rozšoupla, v roce 2012 si pořídila neskutečně usedlý měšťanský domek s pouhými čtyřmi ložnicemi za 1,7 milionu dolarů (tehdy 35,7 milionů korun), což je vzhledem k jejím příjmům zanedbatelná částka. Dům stojí v Pensylvánii v obci Lititz. Na druhou stranu zpěvačka má momentálně dluhy, takže je otázkou, zda si ho také ponechá.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

 

Článek

V nehostinném okolí Los Angeles je zelená zahrada těžce zaplacená Foto:

Podívejte se, jaký zámeček si postavil drsňák Mark Wahlberg

Proč si Američané proboha pořád musí stavět zámky! Jako teď hollywoodský herec Mark Wahlberg.

Článek

Pozoruhodná je hlavně odvaha financovat bytový projekt, jehož stavba se prodražuje o 900 složitě vysázených stromů Foto:

Lesodrap: V Miláně vyrostl les do nebe

Tento mrakodrap se proměnil v lesodrap: v les, který šplhá do nebes.

Článek

Na adrese 432 Park Avenue bude druhý nejvyšší mrakodrap v New Yorku Foto:

Takto bude vypadat byt, který je na západní polokouli nejblíž nebesům

Byt v mrakodrapu v New Yorku nabídne výhled na Central park i na oceán.

 

reklama