reklama

Tom Cruise má novou misi: Prodat svůj milovaný dům za 1,3 miliardy korun

Dům má čtyři ložnice a šest koupelen Foto: Dům má čtyři ložnice a šest koupelenFoto: Sotheby’s International Realty

Tady byl Tom Cruise doma. Téměř 20 let si užíval soukromí na ranči v horách v Coloradu. Teď ho prodává za neuvěřitelných 1,3 miliardy korun.

Tom Cruise má tento rok dvě mise: jednak točí páté pokračování filmové řady Mission Impossible, jednak se rozhodl rozloučit se s domem na nádherném místě v horách v Coloradu u vyhlášeného lyžařského střediska Telluride. Dovolíme si tvrdit, že to pro něho zřejmě není jednoduché rozhodnutí – dům si pořídil se svou druhou ženou Nicole Kidman a nechal si ho i po rozvodu. Přečkal s ním i jeho třetí manželství s Penelope Cruz, i čtvrté s Katie Holmes (poprvé byl Cruise ženatý s Mimi Rogersovou). V tomto domě přišlo na svět jeho jediné biologické dítě, dcera Suri, kterou má Tom Cruise s Katie Holmes – celá rodina zde strávila v soukromí první měsíce života malé holčičky.

Dům je uprostřed přírody, soukromí mu zajišťuje pozemek o rozloze 298 akrů, má vlastní bránu do národního lesa Uncompahgre National Forest. Vlastní dům o rozloze 929 m2 má čtyři ložnice, šest koupelen, knihovnu, posilovnu a nechybí kulečník. Hostinský dům je skromnější, rozloha 149 m2 je rozdělena mezi tři ložnice a tři koupelny. Majitelé si doma mohou zahrát tenis na vlastním kurtu, hokej na ledě i basket.

Důvod prodeje: Tom Cruise zde nemůže trávit dostatek času. Práce je holt práce.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Je to opravdu původní budova, nebo replika?  Foto:

Může kamenná budova viset ve vzduchu?

Ve vzduchu visící historická budova fascinovala kolemjdoucí. Za dokonalou iluzí byla práce stovky lidí různých profesí a jednoho umělce.

Článek

Aby kvetl na Vánoce, měl by začít kvést začátkem adventu Foto:

Už vám kvete vánoční kaktus? Pak ho nestěhujte!

Mezi květiny, které máme velice úzce spojeny s vánočními svátky, patří také vánoční kaktus. Pokud začne kvést začátkem adventu, máme jistotu, že na Vánoce bude plný...

reklama