reklama

Toužili po cool bydlení. Nakonec vykouzlili perfektně sladěnou všehochuť

Obývací pokoj poskytuje dostatek prostoru i pro početnější společnost a jak sami vidíte, je tu k mání i dostatek pohodlí Foto: Obývací pokoj poskytuje dostatek prostoru i pro početnější společnost a jak sami vidíte, je tu k mání i dostatek pohodlíFoto: Julia Maria Rafflebeul

Podívejte se, jak mladý berlínský pár dovedl svůj byt k dokonalosti.

Zařídit si bydlení po svém je velkým snem. Když ale ten okamžik nastane, můžete zjistit jako mladý německý pár, že je třeba ještě nějak své království doladit. Když se zamilovaní obyvatelé pěkného bytu ve starší zástavbě obrátili na interiérovou designérku Julii Rafflenbeul, měli vyhráno.

Každý z nás preferuje ve vybavení svého bytu něco jiného. Mladí Berlíňané toužili po zajímavém cool bydlení, které odpovídá jejich kreativní povaze. Jak sami uvidíte, dům je staršího data, a tak jsou místnosti vybaveny klasicky špaletovými okny, zrenovovanými radiátory a hřejivě hnědou parketovou podlahou.

Takovou knihovnu byste ve starším bytě asi nečekali. Ve vztahu k okolnímu interiérovému designu sem ale právoplatně už patří Foto: Takovou knihovnu byste ve starším bytě asi nečekali. Ve vztahu k okolnímu interiérovému designu sem ale právoplatně už patří. Foto: Julia Maria Rafflebeul

Bylo tedy třeba s ohledem na prostor zvolit správný nábytek, jeho rozmístění a pochopitelně i nějaké bytové doplňky, jež umí prostor zabydlet. Společně s designérkou Julií zvolili dnes velmi populární eklektický styl, tedy spojení starého a nového.

Díky citlivému přístupu architektky, mladistvé energii obyvatel bytu a společnému porozumění situaci vznikl prostor naplněný tvůrčím luxusem. A pokud budete pozorní, určitě si všimnete, že ač je nádherně zabydlený, hraje v něm důležitou roli i volný prostor.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Spolupráce studentů a jejich mentorů se zadařila Foto:

Alpskou chatu navrhli studenti Harvardu

Tuto moderní chatku navrhli studenti z Harvardu a na místo, do překrásné scenérie slovinských Alp, ji přepravila armáda za pomoci vrtulníku a za asistence horské služby.

Článek

Článek

reklama