reklama

dodávka

Podívejte se, jak se jim podařilo dodávku proměnit. Foto:
14 dubna 2018 06:00
Adam s Nikki si nemohli dovolit předražené nájmy ve Velké Británii. Ojetou dodávku ale ano. Za méně než dvě stě tisíc korun ji tak společnými silami přeměnili v útulnou garsonku na kolečkách. Kromě...
Celý článek
Ve svém pojízdném domečku má vše, co potřebuje. Foto:
6 října 2017 06:00
Třiatřicetilený muž se rozhodl k novodobému kočovnému životu a adresu svého trvalého bydliště změnil na starou sanitku. Tu předělal tak, že v ní už několik měsíců bydlí a cestuje s ní po světě....
Celý článek
Dostal, co si zasloužil Foto:
10 července 2017 11:14
Celý incident zachytil řidič mopedu pomocí své GoPro kamery.
Celý článek
Nepřehlédnutelný Citroën H slaví 70 let. Foto:
24 dubna 2017 12:25
Kulaťoučký Volkswagen Bus zná každý, když ale na ulici narazíte na tento nepřehlédnutelný Citroën, většina lidí marně přemýšlí, co je to vlastně zač. Letos slaví poválečná dodávka 70. výročí.
Celý článek
I dodávky můžete potkat na Nürburgringu Foto:
12 dubna 2017 05:45
Na slavné Severní smyčce nejčastěji potkáte různé superpsorty, závodní speciály nebo alespoň ostré verze možných i nemožných modelů. Narazit tam ale můžete i na dodávky, mopedy nebo autobusy.
Celý článek
Ford Transit Custom v nové variantě Black Edition.  Foto:
30 listopadu 2016 00:10
Spoustě podnikatelů už bílá dodávka na plecháčích nestačí. Stále více chtějí také atraktivní a stylový vzhled a Ford se rozhodl jít tomuto přání naproti. A nebojí se ani rychlých pruhů.
Celý článek
Rally jezdec dokáže divy i s dodávkou. Foto:
9 listopadu 2016 00:16
I na našich silnicích někteří řidiči dokazují, že dodávka může být slušné sportovní náčiní. Citroën se to rozhodl dokázat také a za volant posadil skutečného pilota z mistrovství světa v rally.
Celý článek

reklama