reklama

Tyto tajemné minidomky jsou skryté v lesích. Ani ti, kdo v nich bydlí, nevědí, kde jsou…

Strávili byste tady víkend? Foto: Strávili byste tady víkend?Foto: Slow Cabins

Projekt, který vznikl v Belgii, nabízí několik minidomků v přírodě, které si můžete zamluvit a strávit v nich třeba víkend. Potíž je v tom, že dokud si je nerezervujete, nevíte, kde jsou. Tahle hra na schovávanou má úspěch a firma plánuje expanzi i do dalších evropských států.

Jedná se o vysoce ekologické domy, které jsou rozmístěné na různých místech v Belgii mimo civilizaci. Projekt se jmenuje Slow Cabins a jeho jméno tak odkazuje nejen na jeho ekologický základ a ohled k přírodě, ale také na to, jak si máte užít dovolenou. V klidu a bez stresu.

Společnost nabízí pronájem pro páry, rodiny a pro lidi, kteří chtějí vyjet do přírody, aby se soustředili na práci a byli mimo město. I když si minidům zamluvíte, pořád nevíte, kde přesně leží. To se dozvíte dva týdny před odjezdem.

Z ložnic je výhled do přírody Foto: Z ložnic je výhled do přírody. Foto: Slow Cabins

Dostanete se tak na místo, kam jste vůbec jet neplánovali, ale firma tvrdí, že dokáže zaručit krásné prostředí v přírodě bez přítomnosti dalších lidí, ale i tak blízko civilizaci.

Architektura domků je čistě minimalistická a účelná. Interiéry jsou světlé a s použitím přírodních materiálů. Okna jsou dostatečně velká, abyste si užili přímo z postele výhled do přírody. Některé domky mají i krbová kamna.

Podívejte se do galerie, jak to v domcích vypadá:

Další články:

Článek

Zvládne tam bydlet i v zimě Foto:

VIDEO: Teenager se odstěhoval do vlastního. Postavil si geniální 8 m2 velký dům na zahradě rodičů

Hodně lidí o pořizování vlastního bytu ani neuvažuje a domov si pronajímá, jenže teprve 13letý Luke Thill z Iowy na nic nečekal a na zahradě svých rodičů si vybudoval...

Článek

Student si udělal bydlení po svém Foto:

Student se chtěl vyhnout dluhům za bydlení. Postavil si geniální minidům na kolech

Rostoucí ceny bydlení nutí lidi hledat alternativy ke klasickému pronájmu nebo nákupu nemovitosti. Ve světě to mají zejména mladí lidé ještě složitější než u nás....

Článek

Tento dům v Sunderlandu je nabízen v aukci za neuvěřitelně nízkou cenu. Foto:

Chcete koupit dům? Tenhle stojí jen 29 korun! Má to jen jeden malý háček…

Pokud jste v poslední době sledovali, jaké jsou novinky v rámci nemovitostí, víte, že u nás není snadné sehnat bydlení za rozumnou cenu v dobré lokalitě. Tento dům v...

reklama