Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak si doma připravit vlastní bylinkovou sůl do koupele, poradí Gondíci s. r. o.

Najdete nás v sobotu v 16.25 na Primě.
Vydáno: 12.06.2015
Vyrobíme si vlastní sůl do koupele
Autor: FTV Prima Vyrobíme si vlastní sůl do koupele
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ani další díl pořadu Gondíci s. r. o. vás nebude nudit. Dozvíte se, jak renovovat staré dveře nebo jak se dá zdít nasucho při stavbě zdí domů i plotů. Odborník vám poradí, jak si správně vybrat nové dveře a okna. Sezona letních plodin začíná, a tak nebude chybět ani reportáž, jak účinně ochránit zahradu proti slimákům. V rubrice FRESH se pak budou Gondíci věnovat bylinkám a zpracování ovoce – budou si například připravovat domácí sirupy. Léto je ve znamení rozkvetlého lučního kvítí, proto floristka poradí Adéle a Daliborovi, jak si mohou uvít romantický letní věnec z lučního kvítí.

Zahradní architekt zase poskytne inspiraci i cenné rady a ukáže divákům další designovou zahradu. Relaxovat v bylinných koupelích nemusí být nákladná záležitost. Odbornice na bylinkové koupele poradí, jaké bylinky jsou vhodné, a prozradí i návod, jak si lze doma koupelovou sůl připravit. A jeden z nejlepších tanečníků swingu a stepu Zdeněk Pilecký předvede tanec zvaný Lindy hop, který vychází z charlestonu…

Podívejte se  na ukázku:

Gondíci s. r. o. (15) - upoutávka

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 13. června v 16.25 na Primě!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Řekli byste, že to šedé jsou brambory?

Molekulární kuchyně nabízí známé chutě v neznámém kontextu

Moderní hortenzie snesou i hluboký mráz

Nové odrůdy hortenzií bohatě kvetou a snesou i mrazy


Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama