reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Opravdový domeček pro barbíny existuje. Vejdete se do něj i vy. Co všechno je tam růžové?

, Vydáno: 06.11.2019
Opravdový Barbie dům v Malibu
Autor: profimedia.cz/istock.com Opravdový Barbie dům v Malibu
Cítit se jako opravdová panenka můžete díky Američance Giny, která vytvořila pro Airbnb pravý panenkovský dům. Plážové ubytování potěší snad všechny holky na světě, které si jako malé s barbínami vyhrály. Co všechno interiér nabízí?

reklama

Amerika je země nekonečných možností, ale také různých bizárů. Co se týká ubytování, není problém přespat na stromě, ve vzduchu, pod vodou nebo například v čokoládovém domě. Dnes se podíváme na ubytování, které vypadá jako zvětšený barbínovský dům, který se nachází na jedné z nejslavnějších pláží na světě – v Malibu.

Vše perfektně ladí.
Autor: profimedia.cz Vše perfektně ladí.

Ženy, pokud jste si jako malé hrávaly s nejrůznějšími panenkami, měly jste pro ně perfektní auta a samozřejmě i jedinečný dům plný růžového vybavení, máme pro vás skvělý tip – ubytování v pravém panenkovském domě na jedné z neslavnějších pláží na světě.

Šatna, která z vás udělá jakoukoliv profesi.
Autor: profimedia.cz Šatna, která z vás udělá jakoukoliv profesi.

Panenka Barbie letos v březnu oslavila 60. narozeniny, společnost Airbnb si pro ni přichystala překvapení a narozeninový dárek v podobě obřího domu na pláži v Malibu, který si mohou návštěvníci pronajmout.

Podívejte se do galerie na tento snový holčičí dům.

Okouzlující oceánský dům v centru kalifornského plážového města zahrnuje i nádherný bazén a panenkovský šatník. Dále v něm najdete soukromé kino, sportovní hřiště, plně zásobenou kuchyň a obří šatník, ve kterém nechybí převleky v životní velikosti. Můžete se stát kosmonautkou, šermířkou či hasičkou. Zkrátka, budete se cítit jako vaše oblíbená panenka z dětství.

Pracovní prostředí má styl.
Autor: profimedia.cz Pracovní prostředí má styl.

Dům dále nabízí dvě ložnice, dvě koupelny, meditační místnost, pracovní dílnu nebo studovnu. Pokud se tedy chcete cítit jako pravá od Mattela, zavítejte do Malibu.

Podívejte se na vizuální prohlídku luxusního domu:

Další články:

Kostky v Rotterdamu

Dům, kde je všechno nakřivo. Netradiční ubytování vám nabízí Cube House

Dům z Avengers je ve skutečnosti Airbnb.

Chcete bydlet jako Iron Man z Avengers? Nyní si můžete pronajmout jeho dům na Airbnb

reklama

Článek je zařazen v: Barbie , malibu , Amerika , Dům v Malibu , barbína , panenkovský dům , barbie dům , Airbnb , ubytování , panenky

reklama

Přečtěte si také