reklama

Takhle vyrůstala Angelina Jolie. Domov jejího dětství je na prodej

Tato usedlost v okrese Rockland County ve státě New York, kde Angelina Jolie strávila většinu dětství, je na prodej Foto: Tato usedlost v okrese Rockland County ve státě New York, kde Angelina Jolie strávila většinu dětství, je na prodejFoto: Profimedia/Edberg Solutions

Dirigent zrekonstruoval usedlost z dětství Angeliny Jolie.

Usedlost v okrese Rockland County amerického státu New York, kde Angelina Jolie strávila většinu dětství, je na prodej za 50 milionů korun.

Matka Angeliny Jolie Marcheline Bertrandová se do tohoto domu nastěhovala spolu s budoucí populární herečkou a jejím bratrem Jamesem Havenem v 80. letech po rozvodu s Jonem Voigtem.

Jolie tehdy ve vesnici Snedens Landing ležící 35 km severně od New Yorku chodila na základní školu. „Dodnes tady o tom každý v okolí mluví,“ přihříval si příslovečnou polévku makléř Richard Ellis ze společnosti Sotheby's International Realty na stránkách celostátního deníku Wall Street Journal. Jolie v tomto domě z 50. let žila do doby, než se rodina přestěhovala do Los Angeles, kde Jolie studovala vysokou školu.

Jolie tehdy z vesnice ležící 35 km severně od New Yorku dojížděla na základní školu do městečka Snedens Landing Foto: Jolie tehdy z vesnice ležící 35 km severně od New Yorku dojížděla na základní školu do městečka Snedens LandingFoto: Edberg Solutions

Naposledy tento dům se čtveřicí ložnic v Rockland County vlastnil dirigent a pianista Eugene Kohn. Tento poslední majitel sám během let vystřídal přibližně 15 domů, přičemž o tom posledním prozradil, že jej koupil před rokem za 30 milionů korun. Mezitím jej ovšem zrenovoval. „Můj styl je zjednodušit a obnovit původní stav,“ popsal svou vizi vylepšování domů.

Dům s půdorysem o ploše 370 m² stojící na bezmála hektarovém pozemku v oblasti, která po desetiletí přitahovala umělce a populární osobnosti včetně komika Billa Murraye, kteří tu měli dostatek soukromí a přitom byli poblíž města New York.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Ani ložnice nevypadá jako pokoj silného muže. Postel zakrývá přehoz s leopardím potiskem a čelo postele zároveň může sloužit jako zrcadlo Foto:

Nakoukněte k Cristianu Ronaldovi domů: Hvězda Real Madridu má doma fakt divné věci

Asi nejlepší současný fotbalista světa zveřejnil video svého současného domova. A možná se budete divit, co vše doma má.

Článek

Domek stojí na kouzelném místě u jezera Foto:

Rozvedená matka tří dětí si sama postavila dům

Místo fňukání po rozvodu postavila dům.

reklama