reklama

Takhle se bydlí v domě se sedmi ložnicemi. Přesto ho teď Ben Affleck prodává

redakce Prima Living
16. srpna 2022
Takový luxus se jen tak nevidí. Herec Ben Affleck se přesto rozhodl po pár letech své sídlo v losangeleské čtvrti Pacific Palisades prodat, protože si s manželkou Jennifer Lopez pořizují něco ještě lepšího.
reklama

Herec Ben Affleck prodává své sídlo v Pacific Palisades v Los Angeles za 30 milionů dolarů, což je v přepočtu více než sedm set milionů korun. Dům stojí na pozemku o rozloze téměř 0,6 akrů a nabízí 1 250 metrů čtverečních obytné plochy, což představuje mimo jiné sedm ložnic a devět koupelen.

Dům má efektní sloupovou přední verandu, garáž pro tři auta. Součástí nemovitosti je krom místností, jako je kuchyně či jídelna a obývací pokoj, také wellness, salonek, výkonná prádelna, velkolepé kino, odpočinková místnost s plným barem, vinný sklípek s řízenou teplotou a posilovna. A samozřejmě, udržovaná zahrada a v ní bazén, v tomto případě i s klouzačkou.

Díky vzrostlým stromům sem navíc prakticky není vidět.

Zámořská média zároveň informovala, že Affleck se spolu se svou ženou stěhují do nového sídla v hodnotě skoro jeden a půl miliardy korun, které dříve patřilo miliardáři Jamesu Packerovi a nachází se v Beverly Hills.

Zatím si tohle bydlení pronajímají. Dá se čekat, že si časem koupí něco vlastního, spekuluje se například o domě, který si kdysi nechal postavit televizní producent Aaron Spelling.

Efektní venkovní krytá a přitom velmi vzdušná terasa, kde krom krbu zaujme i velká televizní obrazovka

Pokud se dosavadní Affleckovo bydlení v Pacific Palisades prodá za nabízenou cenu 30 milionů dolarů, herec na tom vydělá – v roce 2018 ho totiž koupil za necelých dvacet milionů, aby byl blízko svým dětem, které má se svou předchozí manželkou Jennifer Garner – Violet je 16, Seraphině 13 a Samovi deset. Letos v červnu však byl v okolí domu vidět čilý stěhovací ruch a herec se přesunul do Beverly Hills.

Affleck s Lopez spolu už kdysi chodili, ale v roce 2003 se rozešli. Svůj vztah obnovili loni po devatenácti letech a letos se vzali. Ještě chystají velkou svatební oslavu pro přátele.

Zdroj: Profimedia.cz; https://www.cosmopolitan.com/entertainment/celebs/a40857168/ben-affleck-lists-palisades-home-30-million/; https://www.hola.com/us/celebrities/20220810335831/ben-affleck-is-selling-his-mansion-for-30-million-1/

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: důmLos AngelesložniceherecBen AffleckJennifer LopezováPacific PalisadesAaron Spelling
reklama